Otwierać szampana! Tom Cruise w filmie Alejandro G. Iñárritu!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Cruise+w+pierwszym+angielskim+filmie+Alejandro+G.+I%C3%B1%C3%A1rritu+od+czasu+%22Zjawy%22-154266
Otwierać szampana! Tom Cruise w filmie Alejandro G. Iñárritu!
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Mamy pierwsze oficjalnie potwierdzone efekty podpisanego niedawno kontraktu pomiędzy Tomem Cruise'em a Warner Bros. Właśnie ujawniono, że aktor zagra w nowym filmie Alejandro G. Iñárritu.

Tajny projekt Cruise'a i IñárrituTo historyczny powrót dla obu panów.

Tom Cruise po latach spędzonych na przekraczaniu granic w filmach akcji wraca tym filmem oficjalnie do poważniejszych ról. Co prawda już wcześniej pojawiły się doniesienia o tym, że zagra w "The Movie Critic" Quentina Tarantino, ale formalnie ten casting nie został potwierdzony.

GettyImages-1491029561.jpg Getty Images © Europa Press News


Dla Alejandro G. Iñárritu jest to z kolei powrót do realizacji angielskojęzycznych filmów dla dużych hollywoodzkich produkcji. Ostatnią była "Zjawa" z 2015 roku. Później reżyser zrobił sobie przerwę, by ostatecznie w 2022 roku nakręcić dla platformy Netflix hiszpańskojęzyczny film "Bardo, fałszywa kronika garści prawd".

O nowym projekcie nie wiemy nic ponad to, że powstaje. Tytuł, fabuła są trzymane w ścisłej tajemnicy.

Deadline podaje jedynie tyle, że w ostatnich tygodniach Iñárritu odbył kilka spotkań z największymi gwiazdami Hollywoodu. Jedną z nich był właśnie Tom Cruise.

Zwiastun filmu "Zjawa"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones