Tom Hardy powróci jako Mad Max? Aktor daje odpowiedź

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Hardy+powr%C3%B3ci+jako+Mad+Max+Aktor+daje+odpowied%C5%BA-156145
Tom Hardy powróci jako Mad Max? Aktor daje odpowiedź
źródło: Materiały prasowe
W kinach wciąż jeszcze można obejrzeć widowisko akcji "Furiosa: Saga Mad Max". Tymczasem fani już myślą o tym, co dalej. George Miller wielokrotnie w wywiadach sugerował, że planuje jeszcze jeden film w tym cyklu. Jeśli obraz rzeczywiście powstanie, to czy powróci w nim Tom Hardy jako Mad Max? Na to pytanie udzielił właśnie odpowiedzi sam aktor.

Tom Hardy i Mad MaxTom Hardy promuje właśnie film "Motocykliści", który światową premierę miał rok temu, ale do dystrybucji trafia dopiero teraz. Dziennikarze magazynu "Forbes" skorzystali z okazji i zapytali go o możliwość powrotu jako Mad Max.

Odpowiedź aktora może Was rozczarować. Hardy nie bawił się w dyplomatę i powiedział po prostu:

Nie sądzę, żeby to się wydarzyło.


Posłuchaj podcastu o filmie "Furiosa: Saga Mad Max"Tom Hardy może niezbyt dobrze wspominać pracę na planie widowiska "Mad Max: Na drodze gniewu". Powszechnie znane są jego kłótnie z Charlize Theron na planie.

Sam George Miller wspominał konflikt w jednym z niedawno opublikowanych wywiadów: Tom nosi w sobie ranę, ale też związaną z tym wyjątkowość i cokolwiek wtedy doświadczał, były takie momenty, kiedy z trudem udawało nam się wyciągnąć go z przyczepy. Z kolei Charlize była niezwykle zdyscyplinowana. Ma taneczne wykształcenie, co dawało się poznać po precyzji jej gry. Była zawsze pierwsza na planie.

Oczywiście "The Wasteland" może nie powstać również z tego powodu, że chętnych do obejrzenia "Furiosy: Sagi Mad Max" w kinach było mniej niż się tego spodziewano. Ponieważ film był drogi w realizacji, Warner Bros. może nie chcieć wydać po raz kolejny grubych milionów na inwestycję, która szybko się nie zwróci.

Zwiastun filmu "Mad Max: Na drodze gniewu"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones