Transatlantyk: Informacje o biletach i wejściówkach

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Transatlantyk%3A+Informacje+o+biletach+i+wej%C5%9Bci%C3%B3wkach-106358
Tylko na TRANSATLANTYK Festival Poznań 2014: bezpłatne wejściówki na najlepsze filmy fabularne i dokumentalne z całego świata, atrakcyjne ceny biletów na premierowe pokazy w Multikinie 51, fantastyczne seanse i kolacje w ramach Kina Kulinarnego, wydarzenia specjalne z udziałem gwiazd światowego kina, muzyki, nauki etc., a także bezpłatne Master Classes, warsztaty i imprezy w Klubie Festiwalowym.


Podobnie jak w ubiegłych latach, Transatlantyk zapewnia bezpłatny wstęp na wiele fantastycznych wydarzeń. Festiwalowa publiczność będzie mogła za darmo wziąć udział w wybranych seansach filmowych w Multikinie 51, Mobilnym Kinie Škody, warsztatach, wykładach i seminariach Master Classes oraz w imprezach Klubu Festiwalowego na Placu Wolności.

Nieodpłatne pokazy filmowe w Multikinie 51 i Kinie Muza odbędą się w ramach sekcji: Transatlantyk DOCS, EKO, Konfrontacje, Kino Trzeciego Wieku, Transatlantyk Dla Dzieci oraz Transatlantyk: Mobilne Kino Skody. Warunkiem udziału w seansie jest odbiór w kasie kina darmowej wejściówki od godziny 11:00 w dniu poprzedzającym seans lub w dniu projekcji.

Od 22 lipca br. na stronie http://www.ebilet.pl będzie można nabyć bilety na seanse Kina Kulinarnego oraz Kina Łóżkowego.

Od 1 sierpnia br. w kasie oraz na stronie internetowej Multikina 51 będzie można nabywać bilety w cenie 12 zł na filmy wyświetlane w ramach sekcji: TRANSATLANTYK Panorama, Sundance na Transatlantyku, Oscary 2014, Retrospektywa: Charles Chaplin, Kino Klasy B i Inne Szaleństwa, Transatlantyk Sport oraz Sezon.

Dla widzów przygotowano w tym roku także karnet w cenie 150 zł, który gwarantuje wstęp na 15 dowolnie wybranych seansów filmowych w Multikinie 51. Karnet do nabycia w kasie kina od 1 sierpnia br.

W dniach 1 sierpnia do 14 sierpnia br. na terenie Multikina 51 czynny będzie specjalny punkt informacyjny, w którym obsługa Festiwalu służyć będzie pomocą w wyborze filmów oraz pozostałych imprez TRANSATLANTYK FESTIVAL POZNAŃ.

Ponadto pokazy filmów w ramach sekcji "Kino klasy B i Inne Szaleństwa", “Kino Trzeciego Wieku" oraz “Retrospektywa" odbędą się również w Centrum Kultury Zamek i kinie Muza. Od 1 sierpnia br. w kasach Nowego Kina Pałacowego i kina Muza będzie można nabywać bilety w cenie 12 zł.

W specjalnie przygotowanej przestrzeni restauracyjnej odbędą się również kolacje Kina Kulinarnego, poprzedzone projekcją filmu w Multikinie 51. Bilet na jeden seans w cenie 160 zł uprawnia do udziału w składającej się z 4 dań kolacji inspirowanej filmem, która odbędzie się po projekcji w namiocie restauracyjnym obok Multikina 51. W pokazach 5 tytułów tegorocznego Kina Kulinarnego będzie mogło wziąć każdorazowo udział do 150 osób. Bilety dostępne na stronie eBilet.pl.Seanse plenerowego Kina Łóżkowego odbędą się na Placu Wolności. Bilety w cenie 30 zł / łóżko do nabycia na stronie eBilet.pl.

Organizatorzy zapraszają również na bezpłatne Master Classes, warsztaty i seminaria dotyczące szeroko rozumianej sztuki filmowej, kompozytorskiej i fotograficznej, a także do udziału w Talking Piano i Cofee with... Więcej informacji na temat programu EDU & Inspiracje na: http://transatlantyk.org/pl/program/2014/edukacja-inspiracje

Więcej informacji o TRANSATLANTYK FESTIVAL POZNAŃ 2014 i jego ubiegłorocznej edycji można znaleźć na stronie http://www.transatlantyk.org oraz na profilu www.facebook.com/Transatlantyk.