Trzeci sezon "One-Punch Mana" w przygotowaniu

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Trzeci+sezon+%22One-Punch+Mana%22+w+przygotowaniu-147451
Trzeci sezon "One-Punch Mana" w przygotowaniu
źródło: Materiały prasowe
"One-Punch Man"? Chyba "Three Punch Man"! W przygotowaniu jest trzeci sezon popularnego anime. Wraz z oficjalnym potwierdzeniem otrzymaliśmy też zapowiadającą nowe odcinki grafikę.

"One-Punch Man": będzie trzeci sezonInformację ujawnili ONE i Yūsuke Murata w najnowszym 215. rozdziale mangi "One-Punch Man". Obrazek zapowiadający trzeci sezon stworzył Chikashi Kubota, designer pracujący przy serialu będącym ekranizacją komiksu, którego twórcami są ONE i Murata. 


Chwilowo nie znamy jednak daty premiery nowego sezonu serialu.

Fenomen "One Punch Mana"Pierwowzorem serialu jest stworzona w 2009 roku manga "One-Punch Man". Opowiada ona historię Saitamy - superbohatera, który potrafi pokonać każdego wroga zaledwie jednym ciosem. Znudzony heros wyrusza więc w świat, aby znaleźć równego sobie przeciwnika. Jak się pewnie domyślacie, nie będzie to najłatwiejsze zadanie.

Komiks o internetowym rodowodzie najpierw stał się wiralem, a później - gdy już został wydany na papierze - światowym bestsellerem. Sprzedał się w ponad 30 milionach egzemplarzy, trafił na listę bestsellerów New Tork Timesa, zdobył nominacje do nagród Eisnera i Harveya. Pierwszy sezon anime zadebiutował w 2015 roku, a drugi - w 2019.

W czerwcu ogłoszono, że studio Sony Pictures przygotowuje aktorską ekranizację mangi. Za kamerą ma stanąć związany z serią "Szybcy i wściekli" Justin Lin. Autorami scenariusza są Scott Rosenberg i Jeff Pinkner ("Venom", "Jumanji: Przygoda w dżungli").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones