Ubisoft Forward 3: Zobacz najważniejsze zapowiedzi

Ubisoft / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ubisoft+Forward+3%3A+Zobacz+najwa%C5%BCniejsze+zapowiedzi-142762
Ubisoft Forward 3: Zobacz najważniejsze zapowiedzi
Właśnie zakończył się trzeci "Ubisoft Forward", na którym francuski wydawca pochwalił się swoimi planami na najbliższe miesiące. Większość zapowiedzi związana była z rozbudowywaniem już dostępnych gier, jednak znalazły się też zaskoczenia – powrót do serii "Avatar" oraz nowa odsłona "Mario + Rabbids". Poniżej znajdziecie najważniejsze zapowiedzi."Avatar: Frontiers of Pandora" – pierwszoosobowa gra akcji z oryginalną historią, w której wcielimy się w Na'vi i odwiedzimy nieznane zakątki Pandory. Tytuł powstaje w studiu Massive Entertainment i zadebiutuje w 2022 roku na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5."Mario + Rabbids: Sparks of Hope" – nowa odsłona mash-upu Mario i Kórlików trafi w przyszłym roku na Nintendo Switch.

"Rainbow Six Extraction" – gra znana wcześniej jako "Rainbow Six Quarantine" doczekała się zmiany tytuły, zwiastunu z rozgrywką i daty premiery – zagramy już 16 września na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5.
"Just Dance 2022" – kolejny rok, kolejna odsłona Just Dance. Ambasadorem marki został Todrick Hall."Far Cry 6" – pokazano nowy zwiastun i zapowiedziano dodatki, w ramach których wcielimy się w antagonistów poprzednich odsłon.
"Assassin’s Creed Valhalla" – pokazano zwiastun drugiego dodatku, "Oblężenie Paryża", który zadebiutuje latem tego roku."Watch Dogs Legion" – zaprezentowano fabularny dodatek "Rodowód" ("Bloodline"), w którym powracają bohaterowie z poprzednich części sagi – Aiden i Wrench.

Zobacz więcej gorących zapowiedzi:
podsumowanie konferencji Summer Game Fest