Vanessa Kirby, Margot Robbie i Emily Blunt w lipcu w Multikinie!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Vanessa+Kirby%2C+Margot+Robbie+i+Emily+Blunt+w+lipcu+w+Multikinie-151287
Lipiec będzie miesiącem pełnym filmowych emocji! Na wielkich kinowych ekranach widzowie zobaczą między innymi takie hity jak: "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" z Tomem Cruisem, "Oppenheimera" w reżyserii Christophera Nolana oraz "Barbie", którą tylko w Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo 19 lipca! Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.


Ostatniego dnia czerwca premierę będzie miała przygodowa produkcja "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia", którą warto dodać do listy lipcowym filmów wartych obejrzenia w kinie. Harrison Ford powraca do kultowej roli nieustraszonego archeologa w piątej części słynnej serii przygodowej. Natomiast 7 lipca do kin wejdzie horror "Naznaczony: czerwone drzwi". W ostatnim rozdziale przerażającej sagi rodziny Lambertów powraca oryginalna obsada. Aby raz na zawsze pozbyć się demonów, Josh (Patrick Wilson) i Dalton (Ty Simpkins), który jest w college'u,  muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny oraz mnóstwem nowych i jeszcze bardziej przerażających strachów, które czyhają za czerwonymi drzwiami.


Od 14 lipca na widzów będzie czekał w kinach najnowszy film z Tomem Cruisem, "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One". W siódmej część popularnej serii Ethan Hunt i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy. Po raz kolejnym reżyserem filmu z serii "Mission Impossible" jest Christopher McQuarrie.

19 lipca w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się jedyne w Polsce przedpremierowe pokazy "Barbie" w ramach cyklu "Kino na Obcasach". Natomiast film wejdzie do kin 21 lipca. Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem. Nominowana do Oscara scenarzystka i reżyserka Greta Gerwig ("Małe kobietki", "Lady Bird") przedstawia "Barbie" z nominowaną do Oscara Margot Robbie ("Gorący temat", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya") i Ryanem Goslingiem ("La La Land", "Szkolny chwyt") w rolach Barbie i Kena.

Ponadto 21 lipca premierę będzie miał najnowszy film Christophera Nolana, "Oppenheimer". Oppenheimer w czasie II Wojny Światowej był dyrektorem programu rozwoju broni jądrowej "Manhattan". Poza działalnością związaną z bronią atomową Oppenheimer miał ogromne osiągnięcia w innych dziedzinach fizyki między innymi w badaniach czarnych dziur oraz promieniowania kosmicznego. Resztę życia po opracowaniu bomby atomowej poświęcił na działalność na rzecz ograniczania rozprzestrzeniania się broni jądrowej. Był oskarżany przez amerykański rząd i służby o powiązania z ruchem komunistycznym oraz działalność szpiegowską. W latach 50. został pozbawiony dostępu do tajnych dokumentów. Dopiero prezydent Kennedy dokonał jego politycznej rehabilitacji. Oppenheimer jest dziś uznawany za jeden z symboli pacyfizmu i sprzeciwu wobec rozprzestrzeniania broni atomowej.

Od 28 lipca na widzów będzie czekała na kinowych ekranach francuska komedia "Alibi.com 2" - jeszcze zabawniejsza kontynuacja jednego z największych francuskich komediowych przebojów ostatnich lat! Greg zbudował na kłamstwie dochodowy biznes. Pomysł był prosty: jeśli skaczesz na boki, migasz się w pracy albo unikasz dłużników, zgłoś się do Alibi.com. To firma, która specjalizuje się w profesjonalnym wci­skaniu ściemy. Odkąd jednak Grega trafiła strzała amora, postanowił żyć w prawdzie, co najmniej do ślubu. Pomysł piękny, ale jak się wkrótce okaże, bardzo kłopotliwy.


Dla mniejszych kinomanów Multikino również przygotowało kilka propozycji, które umilą wakacyjny czas! 7 lipca światowy fenomen "Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" wkroczy na duże ekrany jako zapierający dech w piersiach, pełnometrażowy film kinowy! Wyczekiwana od lat ekranizacja hitowego cyklu to zjawiskowa animacja, która łączy w jedno najlepsze cechy oryginału oraz niespodzianki, wprowadzające Biedronkę w zupełnie nowy wymiar. Ponadto 7, 8 i 9 lipca przedpremierowo będzie można zobaczyć "Między nami żywiołami" Disneya i Pixara. Animacja opowiada o Mieście Żywiołów, gdzie mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji - Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Poznajemy Iskrę - twardą, wygadaną i wybuchową dziewczynę, która zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie. "Między nami żywiołami" wejdzie do kin 14 lipca. Natomiast 28 lipca do kina wejdą dwa filmy familijne: "Nawiedzony dwór" oraz "Lassie. Nowe przygody" - pełna zagadek, akcji i emocji kontynuacja przygód najwierniejszego psa świata.

W lipcowym repertuarze Multikina nie zabraknie cyklicznych pokazów w ramach "OFFowych czwartków ze Storytel". 6 lipca widzowie będą mogli zobaczyć "Nostalgię", 13 lipca "Ostatniego Wikinga", 20 lipca "Mechaniczną pomarańczę", a 27 lipca "Jeanne Dielman, Bulwar Handlowy, 1080 Bruksela".

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl. Zachęcamy również do słuchania podcastu "Do zobaczenia w Multikinie" https://open.spotify.com/show/2BVhWOgIaQP3PkCSDWfwTc, w którym w cyklu "Kanapa Knapa w Multikinie" są dostępne rozmowy z odtwórcami głównych ról w filmach, które można oglądać w Multikinie.

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones