WB Games zapowiada gry "Gotham Knights" i "Suicide Squad"

Warner Bros. Games / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WB+Games+zapowiada+%22Gotham+Knights%22+i+%22Suicide+Squad%3A+Kill+The+Justice+League%22-138999
WB Games zapowiada gry "Gotham Knights" i "Suicide Squad"
Podczas wydarzenia DC Fandome Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziało dwie nowe gry z uniwersum DC: "Gotham Knights" i "Suicide Squad: Kill The Justice League". Za pierwszy z tytułów odpowiedzialne jest Warner Bros. Montreal (twórcy "Batman: Arkham Origins") i w grze wcielimy się w jedną z czterech postaci: Robin, Red Hood, Nightwing lub Batgirl. Dostępna będzie zabawa zarówno samemu, jak i w trybie kooperacji. Tytuł ten nie ma jednak nic wspólnego z poprzednimi grami z serii "Batman: Arkham...". Drugą zapowiedzianą grą jest zaś "Suicide Squad: Kill The Justice League", które tworzy studio Rocksteady, twórcy wszystkich pozostałych "Batman: Arkham...". W ten tytuł będziemy mogli zagrać w pojedynkę lub w kooperacji w cztery osoby. Wybierając zabawę samemu, będziemy mogli w każdej chwili przełączać się pomiędzy czterema członkami Suicide Squad, a naszym zadaniem będzie pokonanie Justice League. Gra ma dziać się w dokładnie tym samym uniwersum co gry o Batmanie.

"Gotham Knights" zadebiutuje w 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. "Suicide Squad: Kill The Justice League" trafi do sprzedaży dopiero w 2022 i będzie już dostępne wyłącznie na PC, PS5 i Xbox Series X. Poniżej możecie zobaczyć zwiastuny zapowiadające obie gry oraz obejrzeć gameplay z "Gotham Knights".