Wiadomo, kto skomponuje muzykę do "Iron Mana 2"

Twórcy drugiej części ekranizacji komiksu "Iron Man" zdradzili, że muzykę do kontynuacji przygód Starka skomponuje John Debney.

"Iron Man 2" zostanie wyreżyserowany przez Jona Favreau, który jest również odpowiedzialny za powstanie pierwszej części.

Debney już po raz trzeci będzie współpracował z Jonem Favreau. Ich dwa wcześniejsze filmy to "Elf" i "Zathura: Kosmiczna przygoda". Ale to jedynie niewielka część dorobku muzyka. Napisał także ścieżkę dźwiękową do "Sin City", "Mów mi Dave" czy "Spider-Man 2".  Reżyser zapewnia, że Debney jest wyjątkowym kompozytorem, który muzyką potrafi oddać klimat serii o superbohaterze.

Sequel będzie opowiadał o życiu Starka (Robert Downey Jr.) po ujawnieniu drugiej tożsamości. Jak dotąd żaden z bohaterów komiksów nie był na tyle odważny, by publicznie przyznać się do pełnionej w przebraniu misji. Fabuła odnosi się także do postaci Nicka Fury'ego (Samuel L. Jackson), który pojawił się na końcu pierwszego "Iron Mana". W kontynuacji nie zabraknie też War Machine - śmiercionośnego kostiumu bojowego, który miałby przywdziać kumpel Starka, pułkownik Rhodes (Don Cheadle).

Premiera filmu planowana jest na rok 2010. "Iron Man 2" już w tej chwili jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię