Wojna Cyborga trwa: Fisher wycofa się z filmów Warner Bros?!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wojna+Cyborga+trwa%3A+Fisher+wycofa+si%C4%99+z+film%C3%B3w+Warner+Bros-140756
Wojna Cyborga trwa: Fisher wycofa się z filmów Warner Bros?!
Ray Fisher, najlepiej znany z roli Cyborga w widowiskach takich jak "Liga Sprawiedliwości" czy "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", nie ustaje w walce z Warner Bros. Aktualnie na jego celowniku znajduje się Walter Hamada, prezes DC Films, pełniący obowiązki producenta wykonawczego na planie wielu projektów wytwórni (m.in. "Joker", "Aquaman", "Obecność"). 

Aktor udostępnił na Twitterze wpis, w którym oskarża Hamadę o próby wpłynięcia na wynik śledztwa, jakie Warner Bros. wszczęło w związku z oskarżeniami o niewłaściwe zachowanie Jossa Whedona na planie "Ligi Sprawiedliwości". Fisher zapewnia, że Hamada kłamie. Przy okazji ekranowy Cyborg zapewnił, że nigdy nie zagra w żadnej produkcji, z którą będzie on związany. Zobaczcie oryginalny post: 


Przypomnijmy: Fisher rozpoczął swą batalię przeciwko Warner Bros. na początku lipca. Wówczas to za pomocą twitterowego wpisu oskarżył Jossa Whedona, który przejął nadzór nad "Ligą Sprawiedliwości" po odejściu Zacka Snydera, o niewłaściwe zachowanie. 

11 grudnia wieczorem WarnerMedia wydało oświadczenie, że śledztwo prowadzone w związku z nieprawidłowościami na planie "Ligi Sprawiedliwości" zostało zakończone i "podjęto działania naprawcze". Nie podano jednak żadnych szczegółów.