A jednak! "Zack Snyders Justice League" z dokrętkami

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/A+jednak+%22Zack+Snyders+Justice+League%22+z+dokr%C4%99tkami-139455
A jednak! "Zack Snyders Justice League" z dokrętkami
Wszystko wskazuje na to, że kiedy chodzi o "Zack Snyders Justice League" głośno wypowiadane "nie" oznacza jednak "tak". Najpierw przez wiele miesięcy twierdzono, że wersja Snydera "Ligi Sprawiedliwości" nie istnieje. Potem mówiono, że owszem surowa wersja części zmontowanego materiału jest, ale nie nadaje się do pokazania światu. Kiedy zaś ogłoszono, że HBO Max pokaże wersję Snydera, to zarzekano się, że ekipa filmowa nie wróci na plan. Teraz dowiadujemy się czegoś zupełnie innego.

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, w październiku Zack Snyder wejdzie na plan, by nakręcić nowe sceny specjalnie z myślą o "Zack Snyders Justice League". Zdjęcia mają potrwać około tygodnia.

Na planie pojawią się wszystkie główne gwiazdy "Ligi Sprawiedliwości", w tym Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman i Gal Gadot jako Wonder Woman. Obecny ma być również Ray Fisher (czyli filmowy Cyborg). Aktor bardzo wspiera Snydera i jego wersję "Ligi Sprawiedliwości", jednak od paru miesięcy jest w medialnym sporze z Warner Bros. Oskarża bowiem studio o to, że przymykało oczy na działania Jossa Whedona, którego zachowanie aktor określał jako toksyczne i nieprofesjonalne.

"Zack Snyders Justice League" zostanie zaprezentowane na platformie HBO Max w formie 4-odcinkowego serialu. Jego teaser możecie obejrzeć poniżej: