Z "Westworld" do "Magic Mike'a 3"? Thandiwo Newton negocjuje rolę u boku Chaninga Tatuma

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+%22Westworld%22+do+%22Magic+Mike%27a+3%22+Thandiwo+Newton+negocjuje+rol%C4%99+u+boku+Chaninga+Tatuma-144799
Z "Westworld" do "Magic Mike'a 3"? Thandiwo Newton negocjuje rolę u boku Chaninga Tatuma
źródło: Getty Images
autor: Jacopo Raule
Gwiazda serialu "Westworld" Thandiwe Newton negocjuje rolę u boku Channinga Tatuma w trzeciej odsłonie cyklu "Magic Mike".

W przeciwieństwie do poprzednich części serii, które były pokazywane w kinach, nowy film powstaje z myślą o serwisie streamingowym HBO Max. Za kamerą stanie reżyser pierwszego "Magic Mike'a", Steven Soderbergh. Za scenariusz odpowiada po raz trzeci Reid Carolin.

Magic Mike: fenomen cyklu"Magic Mike" to inspirowana życiorysem Tatuma opowieść o młodych mężczyznach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Film ukazywał przemianę ubogiego chłopaka, którego Magic Mike wziął pod swoje skrzydła, w króla męskiego striptizu. Gwiazdami filmu byli Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey, Matt Bomer i Joe Manganiello. Część z nich wróciła w sequelu, który powstał jednak bez reżyserskiego udziału Soderbergha.


Film zarobił w kinach ponad 167 milionów dolarów (a wraz z sequelem - niemal 300 milionów). Pokłosiem tego sukcesu było sceniczne show "Magic Mike Live" z pokazami w Las Vegas, Londynie, Berlinie i Australii. A także zapowiedziany w tym roku program  "The Real Magic Mike",  w którym 10 mężczyzn, którzy "stracili swoją magię", powalczy o zaszczytny tytuł Prawdziwego Magic Mike'a oraz nagrodę pieniężną i możliwość wystąpienia w scenicznej wersji show w Las Vegas. Tatum i Soderbergh będą jego producentami wykonawczymi.

Aktualnie Soderbergh pracuje dla HBO Max nad takimi projektami jak "KIMI" z Zoë Kravitz oraz "No Sudden Move", na planie którego spotkają się takie gwiazdy jak Benicio Del Toro, David Harbour, Amy Seimetz, Jon Hamm i Ray Liotta. W grudniu ubiegłego roku na platformie zadebiutował komediodramat "Niech gadają" z Meryl Streep w roli głównej.

Newton mogliśmy ostatnio zobaczyć w dreszczowcu science fiction "Reminiscencja".

Zwiastun filmu "Magic Mike"