Channing Tatum i Soderbergh przygotują trzecią część "Magic Mike'a"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Channing+Tatum+i+Soderbergh+przygotuj%C4%85+trzeci%C4%85+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+%22Magic+Mike%27a%22-144698
Channing Tatum i Soderbergh przygotują trzecią część "Magic Mike'a"
Magic Mike wraca do tego, w czym jest najlepszy. "Magic Mike's Last Dance" to tytuł nowego i zarazem ostatniego filmu w serii. Za kamerą ponownie stanie Steven Soderbergh. Zaś w roli tytułowej znów zobaczymy Channinga Tatuma. Projekt powstaje dla platformy HBO Max. Scenarzystą, podobnie jak przy dwóch poprzednich filmach, będzie Reid Carolin.  

Channing Tatum w filmie "Magic Mike", 2012


"Magic Mike" - fenomen serii"Magic Mike" to inspirowana życiorysem Tatuma opowieść o młodych mężczyznach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Film ukazywał przemianę ubogiego chłopaka, którego Magic Mike wziął pod swoje skrzydła, w króla męskiego striptizu. Gwiazdami filmu byli Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey, Matt Bomer i Joe Manganiello. Część z nich wróciła w sequelu, który powstał jednak bez reżyserskiego udziału SoderberghaFilm zarobił w kinach ponad 167 milionów dolarów (a wraz z sequelem - niemal 300 milionów). Pokłosiem tego sukcesu było sceniczne show "Magic Mike Live" z pokazami w Las Vegas, Londynie, Berlinie i Australii. A także zapowiedziany w tym roku program  "The Real Magic Mike",  w którym 10 mężczyzn, którzy "stracili swoją magię", powalczy o zaszczytny tytuł Prawdziwego Magic Mike'a oraz nagrodę pieniężną i możliwość wystąpienia w scenicznej wersji show w Las Vegas. Tatum i Soderbergh będą jego producentami wykonawczymi. 

Steven Soderbergh i Channing Tatum - kolejne filmyAktualnie reżyser pracuje dla HBO Max nad takimi projektami jak "KIMI" z Zoë Kravitz oraz "No Sudden Move", na planie którego spotkają się takie gwiazdy jak Benicio Del Toro, David Harbour, Amy Seimetz, Jon Hamm i Ray Liotta. W grudniu ubiegłego roku na platformie zadebiutował komediodramat "Niech gadają" z Meryl Streep w roli głównej. 

Tatuma już niedługo zobaczymy w dwóch projektach. Jednym z nich jest "Dog", który ten współreżyseruje z Reidem Carolinem, natomiast drugim "The Lost City" z Sandrą Bullock w roli głównej.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones