Tatum i Soderbergh na tropie Prawdziwego Magic Mike'a

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tatum+i+Soderberg+na+tropie+Prawdziwego+Magic+Mike%27a-141986
Tatum i Soderbergh na tropie Prawdziwego Magic Mike'a
"Magic Mike", film Stevena Soderbergha z Channingem Tatumem w roli głównej, stał się inspiracją dla nowego reality show. Projekt powstaje dla platformy HBO Max, z którą reżyser "Seksu, kłamstw i kaset wideo" podpisał kontrakt na wyłączność. Uczestnicy zostaną wyłonieni w ogólnokrajowych castingach.

Tatum i Soderbergh będą producentami wykonawczymi programu pod tytułem "The Real Magic Mike". Weźmie w nim udział 10 mężczyzn, którzy "stracili swoją magię". Wykonując kolejne zadania, mają odsłaniać swoje dusze (i nie tylko). Zwycięzca otrzyma zaszczytny tytuł Prawdziwego Magic Mike'a oraz nagrodę pieniężną i możliwość wystąpienia w scenicznej wersji show w Las Vegas. 

Aktualnie reżyser pracuje dla HBO Max nad takimi projektami jak "KIMI" z Zoë Kravitz oraz "No Sudden Move", na planie którego spotkają się takie gwiazdy jak Benicio Del Toro, David Harbour, Amy Seimetz, Jon Hamm i Ray Liotta. W grudniu ubiegłego roku na platformie zadebiutował komediodramat "Niech gadają" z Meryl Streep w roli głównej.