"Magic Mike 3": Salma Hayek przejmuje rolę po Thandiwe Newton

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Magic+Mike+3%22%3A+Salma+Hayek+przejmuje+rol%C4%99+po+Thandiwe+Newton-146142
"Magic Mike 3": Salma Hayek przejmuje rolę po Thandiwe Newton
źródło: Getty Images
autor: David M. Benett
Salma Hayek zagra u boku Channinga Tatuma w trzeciej odsłonie cyklu "Magic Mike". Gwiazda zastąpi w obsadzie Thandiwe Newton, która musiała zrezygnować z udziału w projekcie z powodu problemów rodzinnych.

"Magic Mike’s The Last Dance": co wiemy o filmie?Zdjęcia do "Magic Mike’s The Last Dance" powstają aktualnie w Londynie.  Fabuła filmu trzymana jest na razie w tajemnicy. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, które były pokazywane w kinach, nowy film powstaje z myślą o serwisie streamingowym HBO Max. Za kamerą stanie reżyser pierwszego "Magic Mike'a", Steven Soderbergh. Za scenariusz odpowiada po raz trzeci Reid Carolin.

Magic Mike: fenomen cyklu"Magic Mike" to inspirowana życiorysem Tatuma opowieść o młodych mężczyznach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Film ukazywał przemianę ubogiego chłopaka, którego Magic Mike wziął pod swoje skrzydła, w króla męskiego striptizu. Gwiazdami filmu byli Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey, Matt Bomer i Joe Manganiello. Część z nich wróciła w sequelu, który powstał jednak bez reżyserskiego udziału Soderbergha.


Film zarobił w kinach ponad 167 milionów dolarów (a wraz z sequelem - niemal 300 milionów). Pokłosiem tego sukcesu było sceniczne show "Magic Mike Live" z pokazami w Las Vegas, Londynie, Berlinie i Australii. A także zapowiedziany w tym roku program  "The Real Magic Mike",  w którym 10 mężczyzn, którzy "stracili swoją magię", powalczy o zaszczytny tytuł Prawdziwego Magic Mike'a oraz nagrodę pieniężną i możliwość wystąpienia w scenicznej wersji show w Las Vegas. Tatum i Soderbergh będą jego producentami wykonawczymi.

Salmę Hayek mogliśmy ostatnio podziwiać w opartym na faktach dramacie sensacyjnym "Dom Gucci". Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej.   

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones