Zachary Levi ("Shazam!") żartuje z nepotyzmu Jamesa Gunna. Chodzi o role Seana Gunna

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zachary+Levi+%C5%BCartuje+z+nepotyzmu+Jamesa+Gunna-153246
Zachary Levi ("Shazam!") żartuje z nepotyzmu Jamesa Gunna. Chodzi o role Seana Gunna
źródło: Materiały prasowe
Chociaż "Shazam! Gniew bogów" nie porwał widzów, a kinowe uniwersum DC czeka wkrótce lifting, Zachary Levi chętnie wróciłby w kolejnej części widowiska. Aktor zrobił też zaczepną uwagę pod adresem Jamesa Gunna i jego zwyczaju do obsadzania w filmach swojego brata.
  

Zachary Levi chętnie wróci jako ShazamGettyImages-1473616443.jpg Getty Images © Amanda Edwards


Z chęcią zagrałbym w kolejnej wersji tej serii, powiedział Zachary Levi o "Shazamie" w wywiadzie dla Comicbook.com. Chciałbym połączyć siły z Green Lanternem, którego zagra Nathan Fillion.

Fillion ma rolę w nowym uniwersum DC przygotowywanym przez Gunna: aktor wcieli się w Green Lanterna Guya Gardnera. Powrót Leviego do roli Shazama wydaje się jednak mało prawdopodobny. A czy aktor byłby gotów zagrać jakąś inną postać?
  
Aktor wyraził sceptycyzm i udzielił zaczepnej odpowiedzi: Słuchajcie, kiedy jesteś bratem faceta, który rządzi DC, możesz grać, kogo zechcesz.

GettyImages-579455500.jpg Getty Images © Alberto E. Rodriguez


Levi mówi oczywiście o Seanie Gunnie, który w nowym uniwersum DC wystąpi jako czarny charakter Maxwell Lord. James Gunn obsadzał brata również w innych swoich produkcjach, m.in. w "Strażnikach Galaktyki" czy "Legionie samobójców: The Suicide Squad".

Jestem bardzo dumny z obu filmów, podsumował Levi swoją przygodę z Shazamem. Serio uważam, że drugi był pod wieloma względami lepszy niż pierwszy, a już pierwszy był naprawdę dobry.

"Shazam! Gniew bogów" - zwiastun
"Shazam! Gniew bogów" - o czym opowiadał film?
Billy Batson, który staje się superbohaterem po wypowiedzeniu słowa "Shazam!", razem z przybranym rodzeństwem próbuje powstrzymać trzy boginie przed użyciem artefaktu zdolnego zniszczyć świat. 

Za kamera stanął David F. Sandberg, a w obsadzie znaleźli się m.in. Rachel Zegler, Helen Mirren i Lucy Liu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones