Koniec zdjęć do "Mortal Kombat 2"!

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+widowiska+inspirowane+seri%C4%85+gier+%22Mortal+Kombat%22+zako%C5%84czone-153765
Koniec zdjęć do "Mortal Kombat 2"!
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich czekających na film "Mortal Kombat 2". Zdjęcia do filmu właśnie dobiegły końca. Przed twórcami postprodukcja. Być może więc wkrótce poznamy datę premiery widowiska. Pierwszy "Mortal Kombat" trafił do kin pod koniec kwietnia 2021 roku.

Co wiemy o "Mortal Kombat 2""Mortal Kombat 2" to kontynuacja filmu z 2021 roku. Za kamerą stoi twórca pierwszej części, Simon McQuoid. Scenariusz napisał Jeremy Slater ("Umbrella Academy") do spółki z Edem Boonem.


Szczegóły fabuły są trzymane w ścisłej tajemnic. Fani mają jednak nadzieję, że tym razem na ekranie zobaczą tytułowy turniej.

W obsadzie jest wiele powracający gwiazd. Pojawią się też nowe twarze. Największą ekscytację widzów wywołuje oczywiście obecność Johnny'ego Cage'a, które zagra znany z serialu "The Boys" Karl Urban.

Twórcy i gwiazdy filmu zapewniają fanów, że film będzie nie tylko oddawał sprawiedliwość serii gier, ale też wyznaczy nowy standard adaptacji gier wideo. To odważne słowa, ale fani wydają się na razie nastawieni pozytywnie.

Zwiastun filmu "Mortal Kombat"
"Mortal Kombat 2" był jedną z ofiar strajku aktorów w 2023 roku. Pierwotnie jego premiera była planowana na ten rok. Teraz jednak film nie ma oficjalnej daty.

O końcu prac na planie poinformował wcielający się w Kunga Lao Max Huang wrzucając do sieci te oto zdjęcia:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones