"Mortal Kombat 2": Karl Urban jako Johnny Cage (ZDJĘCIE)

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mortal+Kombat+2%22%3A+Karl+Urban+jako+Johnny+Cage+%28ZDJ%C4%98CIE%29-151462
"Mortal Kombat 2": Karl Urban jako Johnny Cage (ZDJĘCIE)
Strajk aktorów sprawił, że w piątek w australijskim Queensland zostały wstrzymane prace nad ekranizacją gry wideo "Mortal Kombat 2". Jedną z głównych ról w filmie gra Karl Urban ("The Boys") wcielający się w zarozumiałego gwiazdora kina akcji Johnny'ego Cage'a. Poniżej możecie zobaczyć zrobione jeszcze przed przerwą  zdjęcie z planu, na którym aktor pozuje u boku współtwórcy wirtualnego oryginału, Eda Boona.

"Mortal Kombat 2": pozdrowienia z planu

"Mortal Kombat 2" to kontynuacja filmu z 2021 roku. Za kamerą stoi twórca pierwszej części, Simon McQuoid. Scenariusz napisał Jeremy Slater ("Umbrella Academy") do spółki z Boonem. Premierę zaplanowano na przyszły rok. Na razie nie wiadomo, czy strajk scenarzystów opóźni debiut sequela na ekranach.    

Angaż 50-letniego Urbana oznacza, że w filmie zobaczyśmy znacznie starszą wersję kultowego bohatera niż w grach; bliższą tej z "Mortal Kombat X" i "Mortal Kombat 11" niż z początkowych odsłon cyklu, w której Johnny był znacznie młodszy.

O filmie "Mortal Kombat"Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W produkcji wystąpili aktorzy kinowi, telewizyjni oraz zawodnicy sztuk walki, tacy jak Lewis Tan ("Deadpool 2", serial Netflixa "Wu Assassins") w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee ("Meg") w roli Sonyi Blade; Josh Lawson ("Gorący temat") w roli Kano; Tadanobu Asano ("Midway") w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial "Supergirl") w roli Jacksona "Jaxa" Bridgesa; Ludi Lin ("Aquaman") w roli Liu Kanga; Chin Han ("Drapacz chmur") w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim ("Star Trek: W nieznane") w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada ("Drapacz chmur") w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona.

Zwiastun filmu "Mortal Kombat"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones