"Mortal Kombat 2": Shao Kahn, ojciec Kitany i Quan Chi obsadzeni

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mortal+Kombat+2%22%3A+Shao+Kahn%2C+ojciec+Kitany+i+Quan+Chi+obsadzeni-151185
"Mortal Kombat 2": Shao Kahn, ojciec Kitany i Quan Chi obsadzeni
Trwa kompletowanie obsady filmu "Mortal Kombat 2". Studio New Line ogłosiło, że w sequelu widowiska z 2021 roku pojawią się Martyn Ford ("Red Sonja"), Desmond Chiam ("Joy Ride"), Ana Thu Nguyen ("Suka") oraz Damon Herriman ("Pewnego razu... w Hollywood").

Ford (na zdjęciu poniżej) zagra Shao Kahna - demonicznego imperatora Pozaświata i jednego z głównych złoczyńców w growym pierwowzorze "Mortal Kombat". Chiamowi przypadła rola Jerroda, króla Edenii i ojca księżniczki Kitany. Nguyen wcieli się w jego żonę, królową Sindel. Z kolei Herriman będzie złym czarnoksiężnikiem i nekromantą Quan Chi.

GettyImages-1025391314.jpg Getty Images © Karwai Tang


Zdjęcia do "Mortal Kombat 2" mają ruszyć w tym miesiącu w Australii. Za kamerą stanie reżyser pierwszej części, Simon McQuoid. Scenariusz napisał Jeremy Slater ("Moon Knight", "Umbrella Academy"). Jednym z producentów filmu jest James Wan.

O filmie "Mortal Kombat"Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W produkcji wystąpili aktorzy kinowi, telewizyjni oraz zawodnicy sztuk walki, tacy jak Lewis Tan ("Deadpool 2", serial Netflixa "Wu Assassins") w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee ("Meg") w roli Sonyi Blade; Josh Lawson ("Gorący temat") w roli Kano; Tadanobu Asano ("Midway") w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial "Supergirl") w roli Jacksona "Jaxa" Bridgesa; Ludi Lin ("Aquaman") w roli Liu Kanga; Chin Han ("Drapacz chmur") w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim ("Star Trek: W nieznane") w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada ("Drapacz chmur") w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona.

Zwiastun filmu "Mortal Kombat"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones