Strajk aktorów. Pauza wciśnięta. Zdjęcia do "Mortal Kombat 2" przerwane

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Strajk+aktor%C3%B3w.+Zdj%C4%99cia+do+%22Mortal+Kombat+2%22+przerwane-151452
Strajk aktorów. Pauza wciśnięta. Zdjęcia do "Mortal Kombat 2" przerwane
Jak wynika z raportu Deadline, który powołuje się na australijskie związki zawodowe, większość zagranicznych produkcji powinna być kontynuowana bez zakłóceń. Wszystko przez fakt, że aktorzy zatrudniani są na podstawie Global Rule One, czyli kontraktowani są za pośrednictwem i w zgodzie z przepisami lokalnych związków zawodowych. Kilka z nich jednak zostanie przerwanych. Tak stało się właśnie z "Mortal Kombat 2", które powstaje w Queensland.

Dlaczego aktorzy strajkują? Wyjaśniamy TUTAJ.

O filmie "Mortal Kombat"



Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W produkcji wystąpili aktorzy kinowi, telewizyjni oraz zawodnicy sztuk walki, tacy jak Lewis Tan ("Deadpool 2", serial Netflixa "Wu Assassins") w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee ("Meg") w roli Sonyi Blade; Josh Lawson ("Gorący temat") w roli Kano; Tadanobu Asano ("Midway") w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial "Supergirl") w roli Jacksona "Jaxa" Bridgesa; Ludi Lin ("Aquaman") w roli Liu Kanga; Chin Han ("Drapacz chmur") w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim ("Star Trek: W nieznane") w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada ("Drapacz chmur") w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona.

Zwiastun filmu "Mortal Kombat"



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones