"Mortal Kombat 2": zobacz broń Kitany i Shao Kahna [FOTO]

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mortal+Kombat+2%22%3A+zobacz+bro%C5%84+Kitany+i+Shao+Kahna+%5BFOTO%5D-153619
"Mortal Kombat 2": zobacz broń Kitany i Shao Kahna [FOTO]
Trwają zdjęcia do widowiska "Mortal Kombat 2", sequela filmu z 2021 roku. Producent Todd Garner dzieli się zdjęciami z planu. Naj najnowszych z nich prezentuje broń, jaką posługują się znani z serii legendarni wojownicy.

Producent "Mortal Kombat 2"


Todd Garner, producent widowiska "Mortal Kombat 2", pokazał w serwisie X zdjęcia dwóch ikonicznych broni, jaką posługują się bohaterowie serii: wachlarza Kitany i młota Shao Kahna. Możecie je zobaczyć poniżej:

O filmie "Mortal Kombat". Zobacz zwiastun


"Mortal Kombat" trafił na ekrany kin wiosną 2021 roku. Na całym świecie film zarobił 84,4 miliona dolarów, zajmując 48. miejsce w światowym box offisie. Zobaczcie zwiastun:
Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones