"Świat według Bundych" powróci... jako serial animowany!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22%C5%9Awiat+wed%C5%82ug+Bundych%22+powr%C3%B3ci...+jako+serial+animowany-146454
"Świat według Bundych" powróci... jako serial animowany!
Ta wiadomość jest równie zwariowana jak serial, którego dotyczy. Sony Pictures Television szykuje kontynuację przebojowej komedii "Świat według Bundych". Nie będzie to jednak serial aktorski, lecz animowany!

Rodzina Bundych powróci!Jak podaje portal Deadline, Sony Pictures Television pracuje and programem już od ponad roku. W tym czasie udało im się przekonać do powrotu całą czwórkę odtwórców głównych ról. Głosu animowanym członkom rodziny Bundych użyczą więc: Katey Sagal, Ed O'Neill, Christina Applegate i David Faustino.

Wiadomo też, kto będzie showrunnerem nowego show. Rolę tę objął Alex Carter, scenarzysta i współproducent innego animowanego hitu "Głowa rodziny".

Na razie nie wiadomo jednak, która stacja (lub platforma) będzie emitować animowane "Married... With Children". Naturalnym domem wydaje się FOX.


O serialu "Świat według Bundych""Świat według Bundych" to najdłużej emitowany aktorski serial komediowy w dziejach telewizji Fox. Realizowany w latach 1987-1997 program opowiadał o tytułowej dysfunkcyjnej rodzinie, w skład której wchodzili: sfrustrowany sprzedawca butów Al, jego leniwa, bezrobotna żona Peggy, inteligentny, mający obsesję na punkcie seksu syn Bud oraz prowadząca bujne życie towarzyskie i erotyczne córka Kelly.

Serial animowany nie jest pierwszym podejściem Sony Pictures Television do odświeżenia tytułu. W 2014 roku, po ogłoszeniu, że "Pełna chata" doczeka się sequela, studio planowało nowy aktorski serial. Bud miał być w nim rozwiedzionym mężczyzną wracającym na stare śmieci. Z kolei Al i Peggy w Las Vegas wydawali na prawo i lewo pieniądze, które wygrali na loterii.

Projekt nosił tytuł "Bud" i nie doczekał się realizacji, ponieważ sprzeciw zgłosił syn jednego z twórców oryginału.

Przed dwoma laty Michał Walkiewicz zrobił Top seriali, które (być może) zasługują na reboot. Wymienił wśród nich właśnie "Świat według Bundych". Zobaczcie zresztą sami.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones