One Is Not (K)enough? Oto trzy nowe wersje hitu "I'm Just Ken" z filmu "Barbie"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Barbie%22%3A+Ryan+Gosling+i+Mark+Ronson+wydali+trzy+nowe+wersje+hitu+%22I%27m+Just+Ken%22-153374
One Is Not (K)enough? Oto trzy nowe wersje hitu "I'm Just Ken" z filmu "Barbie"
Święta za pasem, a Ryan Gosling ma prezent dla fanów. Aktor wydał właśnie EP-kę, na której znalazły się remiksy jego hitu z filmu "Barbie".

Ryan Gosling wydaje remiksy hitu "I'm Just Ken"


Jeśli po obejrzeniu "Barbie" nuciliście "I'm Just Ken", z pewnością przypadnie Wam do gustu niespodzianka, jaką przygotował Ryan Gosling. Na wydanym właśnie przez aktora "Ken the EP" znalazły się trzy nowe wersje tego hitu: świąteczna ("Merry Kristmas Barbie"), akustyczna ("In My Feelings Acoustic") oraz taneczna ("Purple Disco Machine Cover"). Możecie ich wysłuchać poniżej: Napisana i wyprodukowana przez Marka Ronsona i Andrew Wyatta piosenka jest jednym z trzech hitów z "Barbie", które walczą o Złoty Glob. Nominowane są także "Dance the Night" w wykonaniu Dui Lipy oraz "What Was I Made For" Billie Eilish. Film w reżyserii Grety Gerwig może zostać nagrodzony także w takich kategoriach jak najlepsza komedia lub musical, najlepsze osiągnięcie kinowe i finansowe, najlepszy scenariusz, najlepszy reżyser, najlepsza aktorka w komedii lub musicalu i najlepszy aktor drugoplanowy.

"Barbie" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania poświęconego "Barbie" odcinka podcastu Mam parę uwag. W jaki sposób Greta Gerwig kontynuuje wątki dojrzewania i relacji matka-córka z "Lady Bird" i "Małych kobietek", a w jaki sposób zrywa ze swoim dotychczasowym stylem? Czy film wymyka się z pułapki korporacyjnego produktu służącego do sprzedaży lalek? Jak sprawdzają się Margot Robbie i Ryan Gosling jako Barbie i Ken? Na ile trafne są kierowane pod adresem filmu zarzuty deklaratywności? Czy film jest "brykiem z feminizmu" – i czy to dobrze czy źle? Rozmawiają Julia Taczanowska i Jakub Popielecki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones