"Iluzja 2" oczarowała Polaków

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Iluzja+2%22+oczarowa%C5%82a+Polak%C3%B3w-118401
Magicy nie zawiedli.  "Iluzja 2" zgromadziła w polskich kinach prawie 140 tysięcy widzów w pierwsze trzy dni wyświetlania - informuje Monotlih. To dobra rozbiegówka przed kolejnymi weekendami, przypomnijmy, że pierwszą część obejrzało w polskich kinach pół miliona widzów. Czy sequel pobije ten wynik?

 
"Iluzja" trafiła do kin w 2013 roku. Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji bezprecedensowego planu.

Drugą część wyreżyserował Jon M. Chu. W obsadzie znalazły się gwiazdy oryginału: Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg,  Dave Franco, Morgan Freeman i Michael Caine


 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones