"Karate Kid": Joshua Jackson w obsadzie nowego filmu

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Karate+Kid%22%3A+Joshua+Jackson+w+obsadzie+nowego+filmu-154401
"Karate Kid": Joshua Jackson w obsadzie nowego filmu
Powiększa się obsada nowej odsłony "Karate Kid". Jak informuje "The Hollywood Reporter", w filmie pojawi się znany m.in. z "Jeziora marzeń" i "Fringe" Joshua Jackson.

"Karate Kid": co wiemy o nowym filmie?Tytułową rolę zagra Ben Wang ("Urodzony w Ameryce"). Na ekranie towarzyszyć mu będą gwiazdy poprzednich odsłon "Karate Kid" - Ralph Macchio oraz Jackie Chan. Fabuła trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jednak, że akcja nowego filmu będzie się rozgrywać na wschodnim wybrzeżu USA, a głównym bohaterem ma być nastolatek z Chin. Chłopak odnajdzie cel w życiu dzięki sztukom walki oraz parze mentorów.       

GettyImages-1323602533.jpg Getty Images © Jim Spellman


Na razie nie wiadomo, kogo zagra Jackson. Będzie to jednak jedna z głównych ról w filmie. Reżyserem nowego "Karate Kid" jest specjalista od seriali Jonathan Entwistle. Znacie go z takich tytułów jak "The End of the F***ing World" i "To nie jest OK". Scenariusz przygotował Rob Lieber ("Piotruś Królik").

Joshua Jackson jest weteranem małego ekranu. W ostatnich latach mogliśmy go zobaczyć w takich serialach jak "Fatal Attraction", "Małe ogniska", "Dr Death" i "Romans". Jeśli chodzi o jego filmowe portfolio, znajdziemy w nim m.in. "Potężne kaczory", "Przeklętą" oraz "Shutter - Widmo".

Zwiastun filmu "Karate Kid"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones