"Legion samobójców": Ayer pokazuje nieznaną scenę z Jokerem

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Legion+Samob%C3%B3jc%C3%B3w%22%3A+Ayer+pokazuje+nieznan%C4%85+scen%C4%99+z+Jokerem-140933
"Legion samobójców": Ayer pokazuje nieznaną scenę z Jokerem
źródło: Materiały prasowe
Wygląda na to, że David Ayer idzie tropem Zacka Snydera i zaczyna starać się o "Ayer cut" "Legionu samobójców". Snyder wywalczył sobie nową wersję "Ligi Sprawiedliwości", sugerując, jak wiele materiału nie trafiło na ekran. Ayer przyjął podobną strategię: właśnie opublikował w mediach społecznościowych króciutkie wideo z Jokerem (Jared Leto).

Ayer od miesięcy pokazuje fanom zdjęcia i urywki, sugerując, że "Legion samobójców" mógł wyglądać zupełnie inaczej. "Liga Sprawiedliwości" w wersji Snydera ma zadebiutować na HBO Max w tym roku i Ayer ewidentnie próbuje doprowadzić do tego, by i jego film dostał drugą szansę.

Nieznany moment, który ujawnił właśnie reżyser, to część wyciętej sceny, której ślady widzieliśmy jeszcze w zwiastunach - ale już nie w ostatecznym filmie. Zobaczcie Leto jako Jokera mówiącego do kogoś, że powinien (powinna?) się za siebie wstydzić.


Co ciekawe, Leto powróci do roli Jokera w "Lidze Sprawiedliwości" w wersji Zacka Snydera. Czy to oznacza, że chętnie wróciłby również, by poprawić "Legion samobójców"? A czy wy chcielibyście zobaczyć go raz jeszcze w tej roli?

Na razie w planach DC jest jednak tylko inny legion samobójców - ten z "The Suicide Squad" w reżyserii Jamesa Gunna. Premierę filmu zapowiedziano na sierpień tego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones