"Mała syrenka", wielka przygoda. Oto nowy zwiastun nadchodzącego hitu Disneya

Disney / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ma%C5%82a+syrenka%22%2C+wielka+przygoda.+Oto+nowy+zwiastun+nadchodz%C4%85cego+hitu+Disneya-149918
"Mała syrenka", wielka przygoda. Oto nowy zwiastun nadchodzącego hitu Disneya
W trakcie trwającej, oscarowej nocy zaprezentowano nowy zwiastun widowiska "Mała syrenka". Znajdziecie go poniżej:

"Mała syrenka" – nowy zwiastun superprodukcji Disneya


  O czym opowie aktorska "Mała syrenka"?"Mała syrenka" to inspirowana baśnią Hansa Christiana Andersena opowieść o syrence Ariel, córce władcy oceanów Trytona. Bohaterka za wszelką cenę chce trafić do świata ludzi. Działając pod wpływem emocji, zawiera układ ze złą czarownicą morską Urszulą. Zgadza się oddać swój głos i ogon w zamian za parę nóg i szansę ponownego spotkania przystojnego księcia Eryka, którego uratowała po katastrofie statku. Wkrótce Ariel odkrywa, że milczenie wcale nie jest złotem, a korzyści, które odniosła dzięki układowi z Urszulą, są co najmniej wątpliwe.

Poza Bailey w obsadzie filmu znaleźli się także: Jonah Hauer-King, czyli ekranowy książę Eryk, Melissa McCarthy jako zła Urszula, Javier Bardem w roli Trytona, Daveed Diggs przemawiający jako Sebastian oraz Jacob Tremblay użyczający głosu wiernemu przyjacielowi Arielki, rybce Florkowi. Za kamerą stanął Rob Marshall ("Mary Poppins powraca", "Chicago").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones