"Mandalorian 2", "Falcon", "WandaVision" - kiedy premiery?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mandalorian+2%22%2C+%22Falcon%22%2C+%22WandaVision%22+-+kiedy+premiery-136379
Bob Iger spotkał się we wtorek z inwestorami Disneya i pochwalił się wynikami platformy. Ujawnił również, kiedy zobaczymy na Disney+ najgorętsze seriale tego roku.


Na drugi sezon "The Mandalorian" fani muszą poczekać do października. Iger dodał również, że zarówno seriale o Obi-Wan Kenobim jak i Cassianie Andorze pozostają w planach. Co więcej, Iger twierdzi, że przyszłość uniwersum "Gwiezdnych wojen" widzi właśnie w telewizji i platformie Disney+

W sierpniu zadebiutuje "The Falcon & the Winter Soldier". Będzie to pierwszy serial MCU nadawany na platformie Disneya. W grudniu dołączy do niego "WandaVision". Oba tytuły zostały zaprezentowany w spocie z Super Bowl, który możecie obejrzeć poniżej:


Bob Iger ujawnił też, że obecnie Disney+ ma 28,6 mln płatnych użytkowników. To wyniki lepszy od zakładanego przez koncern. A przecież platforma wciąż dostępna jest na ograniczonym terenie. W większości krajów Europy Zachodniej Disney+ zostanie uruchomione 24 marca, w Indiach 29 marca (w sam raz na początek sezonu krykieta), a Belgia, Portugalia i Skandynawia otrzymają dostęp latem.
Udostępnij: