"The Mandalorian & Grogu": Jon Favreau za sterami widowiska z uniwersum Star Wars

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Mandalorian+%26+Grogu%22%3A+Jon+Favreau+za+sterami+widowiska+z+uniwersum+Star+Wars-153562
"The Mandalorian & Grogu": Jon Favreau za sterami widowiska z uniwersum Star Wars
LucasFilm ogłosiło, że reżyserem i producentem nowego filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen – "The Mandalorian & Grogu" – będzie Jon Favreau, czyli twórca serialu "The Mandalorian". 

Co wiemy o filmie "The Mandalorian & Grorgu"?


Szczegóły fabuły filmu "The Mandalorian & Grogu" są trzymane w tajemnicy. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Jako producenci Jonowi Favreau będą towarzyszyć Kathleen Kennedy i Dave Filoni

Na tym etapie nie wiadomo, czy Pedro Pascal, który gra Mandalorianina w serialu Disney+, powtórzy tę rolę w filmie. Aktualnie trwają prace nad czwartym sezonem. 

Kocham opowiadać historie rozgrywające się w bogatym świecie, który wykreował George Lucas – powiedział Favreau. Perspektywa przeniesienia na wielki ekran Mandalorianina i jego ucznia Grogu jest niezwykle ekscytująca.

"The Mandalorian & Grogu" to jeden z czterech filmów z uniwersum Gwiezdnych wojen, nad którymi aktualnie pracuje LucasFilm. Za sterami pozostałych produkcji stoją Sharmeen Obaid-Chinoy, James Mangold i Dave Filoni. Aktualnie zwieńczeniem uniwersum jest widowisko "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" z 2019 roku. 

O czym opowiada "The Mandalorian"? Zobacz zwiastun


Serial "The Mandalorian" zadebiutował na Disney+ w grudniu 2019 roku. Jego bohaterem jest mandaloriański łowca nagród, który otrzymuje zlecenie od tajemniczego klienta. Sprawy komplikują się, gdy najemnik nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z Grogu – istotą, którą miał dostarczyć swojemu mocodawcy. W rolach głównych Pedro Pascal, Carl Weathers, Werner Herzog i Gina Carano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones