"Mission: Impossible 7" trafi w końcu na streaming. Jest data

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mission%3A+Impossible+-+Dead+Reckoning+-+Part+One%22+w+pa%C5%BAdzierniku+na+PVOD-152050
"Mission: Impossible 7" trafi w końcu na streaming. Jest data
Paramount Pictures wywiąże się z obietnicy, jaką złożyli Tomowi Cruise'owi. "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" trafi na (płatny) streaming trzy miesiące po premierze kinowej. Właśnie poznaliśmy datę.

"Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One". Kiedy zobaczycie go w domu?Jak podają media amerykańskie, "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" zadebiutuje na platformach streamingowych we wtorek 10 października. Oczywiście na razie będzie dostępny wyłącznie na płatnych platformach. Teraz ceny zaczynają się od 19,99 dolarów za wersję UHD.

Paramount rozpoczął również przedsprzedaż filmu na nośnikach fizycznych. Za Blu-ray Amerykanie zapłacą 24,96 dolarów, a steelbook 4k - 34,99. Ich premiera też spodziewana jest w październiku.

"Mission: Impossible - Dead Reckoning – Part One" - zwiastun
"Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" - film, który przegrał z BarbenheimeremFilm trafił do kin w lipcu. Paramount liczyło, że sprawdzi się przysłowie "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta". Tymi dwoma miały być "Barbie" i "Oppenheimer". Niestety Barbenheimer stał się prawdziwym fenomenem i kosztujące 300 milionów "M: I 7" zarobiło dotąd w Ameryce tylko nieco ponad 170 milionów dolarów. Kolejne 400 milionów dolarów przyniosła kinowa dystrybucja na świecie.

W "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja - nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.

Poza Tomem Cruise'em, który ponownie wcieli się w Ethana Hunta, do swoich ról powrócą m.in. Simon Pegg (jako agent Benji Dunn), Rebecca Ferguson (jako Ilsa Faust) i Ving Rhames (jako Luther Stickell). Jednym z duchów przeszłości prześladujących głównego bohatera będzie grany przez Henry'ego Czerny'ego Eugene Kittridge. W jednej z ról pojawi się także Marcin Dorociński.

"Mission: Impossible 7" w podcaście "Mam parę uwag"Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o siódmej części cyklu "Mission: Impossible": 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones