"Motomyszy z Marsa" wracają. Jednym z producentów Ryan Reynolds

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Motomyszy+z+Marsa%22+wracaj%C4%85.+Jednym+z+producent%C3%B3w+Ryan+Reynolds-151528
"Motomyszy z Marsa" wracają. Jednym z producentów Ryan Reynolds
Ryan Reynolds i jego firma producencka Maximum Effort wezmą udział w realizacji nowej wersji klasycznego serialu animowanego "Motomyszy z Marsa". Projekt powstaje we współpracy z amerykańską platformą streamingową Fubo.


"Motomyszy z Marsa": fabułaTytułowymi bohaterami "Motomyszy z Marsa" są trzy rozkochane w motoryzacji antropomorficzne gryzonie. Po tym, jak ich cywilizacja została zniszczona przez złych kosmitów Plutarkian, Throttle, Modo i Vinnie znajdują schronienie na Ziemi, konkretniej w Chicago. Wspierane przez dzielną mechaniczkę Charley myszy stają się obrońcami ludzkości, chroniąc ją przed pozaziemskimi agresorami. Jednocześnie cały czas starają się znaleźć sposób, by powrócić na rodzinną planetę.

Oryginalne "Motomyszy" były emitowane w latach 1993-1996. Twórcą serialu był Rick Ungar, zaś stanowisko jednego z producentów wykonawczych piastował sam Stan Lee. W 2006 roku "Myszy" powróciły na mały ekran. Kontynuacja została jednak zakończona już po pierwszym sezonie.

GettyImages-1447280551.jpg Getty Images © Rich Polk/E! Entertainment/NBC /


"Motomyszy z Marsa": nowy serialTwórcą oraz reżyserem pilotowego odcinka nowej wersji jest Brian Volk-Weiss. W jego CV znajdziemy m.in. komedie "Pracownik miesiąca" i "Facet pełen uroku", a także seriale dokumentalne "Podróże z Zakiem Efronem", "Filmy naszej młodości" oraz "The Toys That Made Us". Volk-Weiss jest założycielem studia Nacelle, które będzie głównym wykonawcą nowych "Motomyszy".

Serial ma być pokazywany na Maximum Effort Channel. Kanał, za którego ramówkę odpowiada Reynolds, dostępny jest wyłącznie w serwisie Fubo.

Przypomnijmy, że gwiazdor pracuje aktualnie nad trzecią częścią "Deadpoola", która ma trafić do kin w 2024 roku. W wyniku strajku aktorów zdjęcia do filmu zostały niedawno przerwane. Na razie nie wiadomo, kiedy twórcy powrócą na plan.

Zwiastun filmu "Deadpool 2"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones