"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" już na DVD i Blu-ray

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Shang-Chi+i+legenda+dziesie%CC%A8ciu+piers%CC%81cieni%22+ju%C5%BC+na+DVD+i+Blu-ray-145296
"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" już na DVD i Blu-ray
Do filmowego uniwersum Marvela wkracza nowy superbohater w przełomowym filmie opowiadającym historię jego pochodzenia. Widzowie towarzyszyć będą Shang-Chi (Simu Liu) podczas podróży ku samopoznaniu w ekscytującej produkcji pełnej wspaniałych efektów specjalnych, nowych postaci i egzotycznych światów w typowym stylu Marvel Studios. Film na DVD, Blu-ray™ i Blu-ray™ Steelbook ukazał się 26 stycznia. 


W nowym filmie "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni.

W filmie występują także Tony Leung ("Spragnieni miłości", "Wielki mistrz") jako Xu Wenwu, Awkwafina ("Bajecznie bogaci Azjaci", "Ocean's 8") jako przyjaciółka Shang-Chi – Katy i Michelle Yeoh ("Jutro nie umiera nigdy", "Przyczajony tygrys, ukryty smok")  jako Ying Nan/Ciotka Nan, a także Fala Chen, Meng'er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" to historia młodego człowieka orientującego się, że jego ojciec jest właściwie jednym z największych zbrodniarzy na świecie – mówi producent Kevin Feige. Shang-Chi musi nauczyć się radzić z tym faktem i wieść dalsze życie. Musi odnaleźć bohaterstwo potrzebne do zerwania z dziedzictwem ojca. Ale, jak w przypadku każdej historii, i ta ma wiele aspektów. W naszym filmie sposób postrzegania jego ojca przez świat i przez niego samego jest bardziej skomplikowany, niż Shang-Chi początkowo sądzi.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY™:


• Tworząc dziedzictwo 
• Więzi rodzinne 
• Gagi z planu 
• Sceny niewykorzystane 
• Komentarz audio twórców

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones