TNT nie pokaże ostatniego sezonu "Snowpiercera". Co dalej z serialem?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Snowpiercer%22%3A+TNT+nie+chce+pokaza%C4%87+ostatniego+sezonu.+Jakie+b%C4%99d%C4%85+dalsze+losy+serialu-149154
TNT nie pokaże ostatniego sezonu "Snowpiercera". Co dalej z serialem?
Należąca do koncernu Warner Bros. Discovery telewizja TNT ogłosiła, że nie wyemituje finałowego sezonu "Snowpiercera". Czwarta transza odcinków zostanie sprzedana innej stacji bądź któremuś z serwisów streamingowych.

TNT pozbywa się "Snowpiercera"Możemy potwierdzić, że TNT nie wyemituje czwartego sezonu "Snowpiercera" – przyznał rzecznik stacji w oficjalnym oświadczeniu - To była trudna decyzja, ale nasz podziw dla utalentowanych scenarzystów, aktorów i ekipy, którzy ożywili niezwykły postapokaliptyczny świat "Snowpiercera", pozostaje silny. Od zeszłego roku współpracujemy z producentami, aby pomóc serialowi znaleźć nowy dom, w którym fani będą mogą nadal cieszyć się wciągającą fabułą i wyjątkowymi wrażeniami wizualnymi. Cieszymy się na współpracę przy kolejnych projektach.

Decyzja TNT ma związek z nową polityką włodarzy Warner Bros. Discovery. Kilka miesięcy temu stojący na czele korporacji David Zaslav zarządził szukanie kilku miliardów dolarów oszczędności. Ofiarami tego padły nie tylko dopiero planowane projekty (jak "Demimonde" J.J. Abramsa), ale także już nakręcone, jak komiksowa "Batgirl" czy kontynuacja animacji "Scooby-Doo!". Z kolei z serwisu HBO Max zniknął szereg lokalnych produkcji, które zostały odsprzedane platformie SkyShowtime.


"Snowpiercer": o czym opowiada serial?Inspiracją dla twórców serialu "Snowpiercer" był film "Arka przyszłości" w reżyserii Joona-ho Bonga, laureata Oscara za "Parasite". Produkcja zadebiutowała w 2020 roku. Jej gwiazdami byli Jennifer Connelly i Sean Bean. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Daveed Diggs, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Alison Wright i Lena Hall.

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones