"Starcie Tytanów 2" z nowym reżyserem w 2012 roku

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Starcie+Tytan%C3%B3w+2%22+z+nowym+re%C5%BCyserem+w+2012+roku-60078
Warner Bros. zdecydowało się ruszyć z pracami nad kontynuacją "Starcia Tytanów". Studio postanowiło jednak podziękować reżyserowi Louisowi Leterrierowi i zaangażuje w jego miejsce kogoś nowego. Leterrier pozostanie związany z projektem jako producent wykonawczy.

Na razie nie wiadomo, o czym miałby opowiadać "Clash of the Titans 2". Scenariusz przygotuje Greg Berlanti ("Green Lantern"). W głównej roli ponownie zobaczymy Sama Worthingtona. Producenci zapowiadają również powrót większości aktorów, którzy przeżyli wydarzenia z pierwszej części.

"Starcie Tytanów" opowiadało historię Perseusza, który wyruszył na wyprawę po głowę Meduzy – broń mogącą powstrzymać morskiego potwora Krakena, który ma zniszczyć jedno z greckich polis.

Film przeszedł poważne zmiany w postprodukcji, które zdaniem wielu przyczyniły się do znacznego obniżenia jakości fabuły. Mimo to obraz, prezentowany w wersji 3D, jest już bliski granicy 400 milionów dolarów i z całą pewnością będzie jednym z największych przebojów kin w 2010 roku.

Warner Bros. chciałoby wprowadzić sequel do kin w 2012 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones