Stacja The CW szykuje nowy serial od twórców "Batwoman": "Gotham Knights"

Deadline, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stacja+The+CW+szykuje+nowy+serial+od+tw%C3%B3rc%C3%B3w+%22Batwoman%22%3A+%22Gotham+Knights%22-144861
Stacja The CW szykuje nowy serial od twórców "Batwoman": "Gotham Knights"
źródło: Materiały prasowe
Stacja The CW szykuje kolejny projekt oparty na komiksach wydawnictwa DC. W przygotowaniu jest serial "Gotham Knights", który przygotowują twórcy "Batwoman": producenci Chad Fiveash i James Stoteraux oraz scenarzystka Natalie Abrams.

"Gotham Knights" - o czym opowie nowy serial stacji The CW?


Akcja serialu ma rozgrywać się po morderstwie Bruce'a Wayne'a. Gotham bez Batmana staje się niebezpieczniejsze niż kiedykolwiek. Zbuntowany adoptowany syn Mrocznego Rycerza łączy więc siły z dziećmi jego przeciwników, które wrobiono w jego zabójstwo. Powstaje grupa najbardziej poszukiwanych przestępców w mieście walczących o to, by oczyścić swoje imię.


Natalie Abrams, James Stoteraux i Chad Fiveash pracują nad scenariuszem. Stoteraux i Fiveash są do tego producentami wykonawczymi. Nad projektem czuwa Greg Berlanti, a serial przygotowuje jego studio, Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros. Television.

GettyImages-452711114.jpg Getty Images © Chelsea Lauren

Greg Berlanti

"Gotham Knights" nie będzie spin-offem "Batwoman", nie ma też związku z nadchodzącą grą wideo "Gotham Knights" (na zdjęciu).

"Gotham Knights" - kim są twórcy serialu?


Chad Fiveash i James Stoteraux są producentami wykonawczymi "Batwoman", która zadebiutowała w październiku z trzecim sezonem. W ich filmografii znajdują się również "Gotham", "Krypton" i "Pamiętniki wampirów".Natalie Abrams była scenarzystką seriali "Batwoman", "Supergirl" i "All American".

Berlanti Productions to studio odpowiedzialne obecnie m.in. za seriale "The Flash", "Legends of Tomorrow", "Stargirl" oraz "Superman i Lois".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones