Channing Tatum zamiast Chrisa Evansa w "Project Artemis"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Channing+Tatum+zamiast+Chrisa+Evansa+w+%22Project+Artemis%22-147103
Channing Tatum zamiast Chrisa Evansa w "Project Artemis"
źródło: Getty Images
autor: Gareth Cattermole
Chris Evans i Scarlett Johansson nie pojawią się wspólnie w tajemniczym widowisku Apple’a "Project Artemis". Aktor do niedawna wcielający się w Kapitana Amerykę musiał zrezygnować z udziału w filmie. Studio już szuka jego następcy – wyborem ma być Channing Tatum. Zamieszanie jest wynikiem zmiany na stanowisku reżysera.

Evans i Bateman odchodzą z "Project Artemis"W czerwcu z projektem pożegnał się wcześniejszy reżyser Jason Bateman. Powodem rozstania miały być różnice kreatywne. Na jego miejsce zatrudniono Grega Berlantiego, jeden z twórców Arrowverse. Same poszukiwania, a także dostosowanie się do kalendarza reżysera przesunęło czas realizacji projektu, co wpłynęło na decyzję Evansa, który musiał zrezygnować z roli ze względu na inne zobowiązania.


Co wiemy o filmie "Project Artermis"?Choć film jest dopiero we wstępnej fazie przygotowań, to już został kupiony przez Apple'a. Koncern wydał na projekt aż 100 milionów dolarów. To trzeci tak duży zakup Apple'a w ostatnim czasie. Wcześniej wydano ponad 200 milionów dolarów na "Argyle" w reżyserii Matthew Vaughna i niezatytułowany film o Formule 1, w którym zagra Brad Pitt.

Autorką scenariusza "Project Artemis" jest Rose Gilroy. Szczegóły dotyczące fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Projekt jest opisywany jako komedia romantyczna z tłem w postaci księżycowej misji Apollo 11 z roku 1969.

Być może Evans i Johansson spotkają się jeszcze na ekranie. Oboje wskazywani są jako gwiazdy "Little Shop of Horrors", nowej wersji kultowej opowieści o żarłocznej roślince, którą przygotowuje… Greg Berlanti.

Wspólne projekty Scarlett Johannson i Channinga TatumaTo nie pierwszy projekt Johansson i Tatuma. Oboje pojawili się w filmie Josepha Gordona-Levitta "Don Jon", a także w przedostatnim wspólnym projekcie braci Coen, "Ave, Cezar!". Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich, Tilda Swinton, Ralph Fiennes i Frances McDormand również byli elementami tej gwiazdorskiej obsady. Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones