Dwóch Green Lanternów i Sinestro w nowym serialu HBO Max

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dw%C3%B3ch+Green+Lantern%C3%B3w+i+Sinestro+w+nowym+serialu+HBO+Max-136138
W październiku Greg Berlanti, producent seriali "Arrow", "Flash" czy "Supergirl", potwierdził, że przygotowuje dla HBO Max serial oparty na komiksach o Green Lanternie (czy raczej: o Green Lanternach). Teraz pojawiły się nowe szczegóły projektu.


Sarah Aubrey, dyrektorka programowa HBO Max, opowiedziała co nieco o serialu podczas konferencji prasowej dla Stowarzyszenia Amerykańskich Krytyków Telewizyjnych:

- Akcja będzie toczyć się na przestrzeni pokoleń. Fabuła skupi się na dwóch stacjonujących na Ziemi członkach Korpusu Zielonej Latarni. Trzeci główny wątek ma rozgrywać się w przestrzeni kosmicznej.
 
- Wszystkie ścieżki fabularne będą prowadzić do postaci Sinestro. Arcywróg Hala Jordana znajdzie się zatem w centrum uwagi.
 
Jeszcze w październiku Berlanti obiecywał, że serial będzie "inny od wszystkiego, co widzieliśmy dotychczas w telewizji". Równolegle w przygotowaniu jest również serial-antologia SF "Strange Adventures" oraz powstający przy udziale Elizabeth Banks "DC Super Hero High" - opowieść o licealnych latach najpopularniejszych superbohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones