"The Bear": będzie 3. sezon? Jest decyzja stacji

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Bear%22%3A+b%C4%99dzie+3.+sezon+Jest+decyzja+stacji-152724
"The Bear": będzie 3. sezon? Jest decyzja stacji
Bez niespodzianek. Stacja FX dała zielone światło na realizację trzeciego sezonu nagradzanego serialu "The Bear". Premiera nowych odcinków odbędzie się w 2024 roku, o ile oczywiście nie dojdzie do opóźnień w realizacji z powodu trwającego wciąż w Hollywood strajku aktorów.     

The "Bear": o czym opowiada serial?Bohaterem "The Bear" jest młody szef kuchni Carmy. Mężczyzna próbuje odmienić losy zarówno baru Original Beef of Chicagoland, jak i siebie samego, pracując z nieokrzesaną ekipą kuchenną, która w końcu okazuje się być jego rodziną z wyboru.      

W drugim sezonie Carmy, Sydney i Richie podejmują się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. Jednak nie będzie to proste zadanie, również pod kątem rozwoju osobistego. W trakcie realizacji planu, cała ekipa z The Original Beef of Chicagoland będzie musiała stawić czoła własnej przeszłości, ale też nadchodzącej przyszłości.


Carmy szybko odczuje również, że otwarcie nowej restauracji jest o wiele bardziej skomplikowane niż zarządzanie dotychczasowym lokalem. Bohaterowie zderzą się ze ścianą biurokracji, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu. Zmiany pociągną za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności. Zespół będzie musiał zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć – zarówno gościom, jak i pomocą sobie nawzajem.

"The Bear": twórcy i obsadaTwórcą "The Bear" jest Christopher Storer. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Matty Matheson, Edwin Lee Gibson, Corey Hendrix, Oliver Platt, Jon Bernthal, José Cervantes, Richard Esteras, Carmen Christopher, Chris Witaske, Joel McHale, Jamie Lee Curtis, Gillian Jacobs, Robert Townsend, Molly Gordon, Alex Moffat, Ricky Staffieri, Mitra Jouhari oraz Maura Kidwell.

"The Bear": zwiastun 2. sezonu

"Mam parę uwag" - rozmawiamy o serialu "The Bear"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones