"Thor: Miłość i grom" na Blu-ray, DVD oraz w wydaniu Steelbook

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Thor%3A+Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+i+grom%22+na+Blu-ray%2C+DVD+oraz+w+wydaniu+Steelbook-147975
"Thor: Miłość i grom" na Blu-ray, DVD oraz w wydaniu Steelbook
źródło: Materiał nadesłany
"Thor: Miłość i grom" to czwarty film z udziałem popularnego nordyckiego superbohatera Marvela. Tym razem kosmiczny wiking musi odkryć tajemnicę zemsty Bogobójcy i powstrzymać go. W głównych rolach po raz kolejny zobaczymy Chrisa Hemswortha i Natalie Portman. Film zadebiutował na Blu-ray™ i DVD 5 października.

W produkcji Marvel Studios "Thor: Miłość i grom" Bóg Piorunów wyrusza w podróż niepodobną do niczego, z czym kiedykolwiek miał do czynienia – podróż samopoznania. Jednak jego wysiłki zostają przerwane przez galaktycznego zabójcę znanego jako Gorr Bogobójca, który pragnie doprowadzić do wyginięcia bogów. Aby pokonać zagrożenie, Thor prosi o pomoc Walkirię, Korga i byłą dziewczynę, Jane Foster, która - ku zaskoczeniu Thora - w niewytłumaczalny sposób jest w stanie dzierżyć jego magiczny młot, Mjolnir, zupełnie jak Potężny Thor. Razem wyruszają na najeżoną trudnościami kosmiczną przygodę, aby odkryć tajemnicę zemsty Bogobójcy i powstrzymać go, zanim będzie za późno.


Najnowsza część przygód Boga Piorunów została wyreżyserowana przez Taikę Waititiego na podstawie scenariusza Waititiego i Jennifer Kaytin Robinson. Waititi zadebiutował jako reżyser Marvel Cinematic Universe w 2017 roku filmem "Thor: Ragnarok" - komediową, kosmiczną przygodą, która była zmianą kursu dla Thora, granego przez Chrisa Hemswortha.

Od 2011 roku Thor pojawił się w siedmiu filmach MCU, a także w serialu animowanym Marvel Studios "A gdyby ...?", stając się pierwszą postacią, występującą jako główny bohater w czterech filmach tej franczyzy. Dla fanów na całym świecie Chris Hemsworth po prostu jest Thorem, a mimo to wciąż czuje się zmuszony do eksplorowania i rozwijania tej roli. Pojawiła się ogromna presja - przyznaje Hemsworth. Thor jest jedyną wiodącą postacią, o której nakręcono już cztery filmy, więc chciałem zrobić coś innego. Zawsze staram się coś poprawić w tej roli.

W obsadzie poza Hemsworthem pojawiły się znane z poprzednich części Natalie Portman (Jane Foster) oraz Tessa Thompson (Walkiria) oraz debiutujący w MCU Christian Bale jako Gorr Bogobójca i Russell Crowe w roli Zeusa. Na ekranie zobaczymy też uwielbianych przez fanów MCU Strażników Galatyki, w których wcielili się Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan i Pom Klementieff.

Miłość jest nośnym tematem, który przewija się przez cały film, ale Waititi z zespołem zdecydowanie wnoszą do niego grzmoty. "Thor: Miłość i grom" i grom jest podobny do "Ragnaroka" pod względem tonu i stylu, ale chcieliśmy skoncentrować uwagę na tym, jak barwne i szalone są światy i sytuacje, w których umieszczamy Thora - mówi Waititi. Kiedy masz do czynienia z kosmosem i Wikingiem, a do tego przyjmujesz tę niesamowitą kombinację jako motor, który napędza fabułę, to ograniczeniem jest tylko twoja własna wyobraźnia.

Naprawdę czuję, że przyłożyliśmy się do tego filmu i sprawiliśmy, że stał się on jeszcze zabawniejszy i przyjemniejszy dla publiczności, z większą liczbą światów i jeszcze fajniejszymi postaciami
- mówi Taika Waititi. Kiedy fani będą oglądać "Thora: Miłość i grom", mogą spodziewać się dzikiej jazdy, która jednoczy ducha zabawy z nadzieją. Spodziewajcie się świetnej rozrywki i niezwykłej przygody!

Film "Thor: Miłość i grom" zadebiutował w polskich kinach 8 lipca 2022 roku. Obejrzało go blisko milion widzów. 5 października pojawił się w kolekcjonerskim wydaniu Steelbook, Blu-ray™ i DVD oraz w pakiecie czterech filmów o Thorze dostępnym na Blu-ray™ i DVD.

Dodatki specjalne w wydaniach BLU-RAY™:
- Godni młota: Thor i Potężna Thor
- Kreując złoczyńcę
- Taika Waititi: filmowa przygoda reżysera
- Sceny niewykorzystane
- Gagi
- Komentarz audio reżysera


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:
facebook.com/MojeFilmyDVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones