"To" na Blu-rayu i DVD już 17 stycznia

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22To%22+na+Blu-rayu+i+DVD+ju%C5%BC+17+stycznia-126534
Nieważne, czy jest to potwór pod twoim łóżkiem czy istoty czające się w ciemności, w horrorze "To" będziesz musiał stawić czoła swoim największym lękom. Nowa ekranizacja głośnej powieści Stephena Kinga podbiła serca widzów oraz krytyków, z których wielu uważa ją już za klasykę gatunku. Film w reżyserii Andy'ego Muschiettiego zadebiutuje na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD już 17 stycznia!


Film opowiada o grupie siedmiu młodych outsiderów dorastających w Derry, miasteczku położonym w stanie Maine, którzy mówią o sobie Klub Frajerów. Każdy z nich został zepchnięty na margines z takiego czy innego powodu. Każdy jest obiektem drwin paczki lokalnych gnębicieli... I wszyscy doświadczyli tego, jak ich lęki ożywają, przybierając postać pradawnej zmiennokształtnej bestii, którą są w stanie określić wyłącznie jako To.

Derry od początku swojego istnienia było terenem łowów tej istoty, która wynurza się z kanałów co 27 lat, aby karmić się strachem swoich ofiar - dzieci z Derry. Pewnego przerażającego, pełnego emocji lata Frajerzy jednoczą się i nawiązują między sobą bliskie więzi, by przezwyciężyć własny strach i powstrzymać nową serię morderstw. Jej pierwszą ofiarą pada chłopiec usiłujący pewnego deszczowego dnia dogonić papierową łódkę, która wpadła do kanału burzowego... prosto w ręce Klauna Pennywisea.

W rolę głównego czarnego charakteru, Pennywisea, wciela się Bill Skarsgård ("Atomic Blonde"). Ponadto na ekranie pojawia się plejada młodych aktorów: Jaeden Lieberher ("Midnight Special"), Jeremy Ray Taylor ("Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa"), Sophia Lillis ("37"), Finn Wolfhard (serial "Stranger Things"), Wyatt Oleff ("Strażnicy Galaktyki"), Chosen Jacobs (serial "Hawaii 5.0"), Jack Dylan Grazer (serial "Me, Myself and I"), Nicholas Hamilton ("Mroczna wieża") oraz debiutujący na dużym ekranie Jackson Robert Scott. Film wyreżyserował Andy Muschietti ("Mama") na podstawie scenariusza autorstwa Chase'a Palmera, Cary'ego Fukunagi oraz Gary'ego Daubermana opartego na motywach kultowej powieści mistrza grozy Stephena Kinga.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Pennywise żyje! Odkryj, w jaki sposób Bill Skarsgard przygotowywał się do roli tańczącego klauna Pennywise'a
- Klub Frajerów Poznaj bliżej nastoletnie gwiazdy filmu "To", które połączyła praca na planie filmowym
- Mistrz strachu Stephen King opowiada o korzeniach bestsellerowej powieści, naturze dziecięcego strachu oraz o tym, jak stworzył swojego najsłynniejszego potwora, Pennywisea
- Sceny niewykorzystane: Jedenaście scen niewykorzystanych i wydłużonych


DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
- Sceny niewykorzystane