"Wiedźmin 3" za darmo na GOG, jeśli posiadasz go na PS4, Xbox One lub innej platformie PC

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wied%C5%BAmin+3%22+za+darmo+na+GOG%2C+je%C5%9Bli+posiadasz+go+na+PS4%2C+Xbox+One+lub+innej+platformie+PC-138137
"Wiedźmin 3" za darmo na GOG, jeśli posiadasz go na PS4, Xbox One lub innej platformie PC
Niedawno CD Projekt RED świętował 5 urodziny gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", a dziś mamy kolejny powód, aby znów przypomnieć sobie o tej grze. Sklep internetowy GOG uruchomił akcję, dzięki której możecie zgarnąć "Wiedźmina 3" za darmo na ich platformie, jeśli tylko macie go zakupionego gdziekolwiek indziej. Jak to działa? Już tłumaczymy.


Jeśli macie grę "Wiedźmin 3: Dziki Gon" kupioną cyfrowo na Xbox One, PlayStation 4 lub PC (np: na Steam) to musicie pobrać aplikację GOG GALAXY 2.0, zalogować się w niej swoim kontem GOG.COM i połączyć je z kontem PlayStation Network, Xbox Live lub Steam. Kiedy aplikacja wykryje, że na Waszym koncie znajduje się gra "Wiedźmin 3" to za darmo dopisze ją do Waszej biblioteki na GOG.COM i będziecie mogli po raz kolejny ukończyć jedną z najlepszych gier tej generacji.

A jeśli nie graliście w "Wiedźmina 3" to zapraszamy do lektury naszej recenzji podstawowej edycji gry, którą przeczytacie tutaj. Recenzujący grę Joachim Snoch dał jej maksymalną notę, czyli 10/10.