"Wojownicze żółwie ninja 2" przyniosą innego Caseya Jonesa

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wojownicze+%C5%BC%C3%B3%C5%82wie+ninja+2%22+przynios%C4%85+innego+Caseya+Jonesa-112424
Od dawna wiadomo już, że w "Teenage Mutant Ninja Turtles 2" pojawi się postać Caseya Jonesa i że wcieli się w nią Stephen Amell. Widzieliśmy go już zresztą gotowego do akcji na oficjalnym zdjęciu z filmu. Teraz aktor ujawnił, że jego wersja bohatera różni się od tej, którą znają fani z filmów, seriali czy komiksów.


To nie będzie Casey Jones waszych rodziców ani Casey Jones, jakiego pamiętacie z młodości, zapowiedział Amell. Ale to dlatego, że tym razem spotykamy go na innym etapie rozwoju. To nie jest ta postać, którą pokochali fani. To normalny facet z pracą, który mieszka w Nowym Jorku i kocha hokeja. 

Kiedy jego życie zaczyna się sypać, chwyta się tego, co zazwyczaj robią w takich sytuacjach praworządni obywatele. I zostaje wyśmiany i zlekceważony. Postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce, wyjaśnił aktor.

Casey Jones nie będzie jedyną nową postacią w drugiej części "Wojowniczych żółwi ninja". W filmie zobaczymy też Bebopa, Rocksteady'ego i Baxtera Stockmana. Krążą plotki, że pojawić ma się również Krang.

Za kamerą stoi Dave Green. Premierę zaplanowano na 1 czerwca 2016.