Krang w końcu powalczy z żółwiami ninja

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Krang+w+ko%C5%84cu+powalczy+z+%C5%BC%C3%B3%C5%82wiami+ninja-115137
Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez fanów nastoletnich żółwia ninja, zarówno przed pierwszym filmem kinowym produkowanym przez Michaela Baya jak i jego kontynuacją, jest to: Czy pojawi się Krang? Teraz, dzięki artykułowi w magazynie Rolling Stone, znamy na nie odpowiedź. I jest ona twierdząca.


Krang jest kosmitą pochodzącym z Wymiaru X. Poznaliśmy go w pierwszym serialu animowanym. Tam przybrał charakterystyczny wygląd mózgu z mackami, oczami i ustami. Był wredny i oczywiście pragnął tylko jednego: przejąć władzę nad światem. Stał się ulubionym czarnym charakterem uniwersum.

Jednak z kilku słów opublikowanych na łamach Rolling Stone wynika, że w "Wojowniczych żółwiach ninja: Wyjściu z cienia" Krang przejdzie metamorfozę. Ma być mózgiem umieszczonym w gigantycznym robocie. O ustach i oczach można zapomnieć. Los macek wydaje się stać pod znakiem zapytania. Pablo Helman, nadzorujący pracę nad efektami specjalnymi, usunął je całkowicie. Michael Bay z kolei nie jest ich wrogiem, pod warunkiem, że nie zmienią one Kranga w galaretową ośmiorniczkę.

W "Wyjściu z cienia" zobaczymy również innych przeciwników żółwi: Bebopa i Rocksteady'ego. Powróci również Shredder.