Śmiech po pachy. Mila Kunis ciężarną córką Michaela Keatona

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C5%9Amiech+po+pachy.+Mila+Kunis+ci%C4%99%C5%BCarn%C4%85+c%C3%B3rk%C4%85+Michaela+Keatona-149941
Śmiech po pachy. Mila Kunis ciężarną córką Michaela Keatona
źródło: Getty Images
autor: Taylor Hill
Mila Kunis dołączyła do obsady komedii "Goodrich". Gwiazdą projektu jest Michael Keaton.

Komedia o ojcach i córkach"Goodrich" nie jest nowym projektem. Pisaliśmy już o nim w 2019 roku. Wtedy jednak miał to być dramat. W ciągu ostatnich czterech lat został jednak zmieniony w komedię.

Bohaterem filmu jest marszand Andy Goodrich (Keaton). Jego życie wywraca się do góry nogami, kiedy jego młoda druga żona nagle go opuszcza rozpoczynając 90-dniowy program odwykowy i grozi rozwodem. Mężczyzna zostaje zmuszony do zaopiekowania się 9-letnimi bliźniakami. Rzucony na głębokie wody współczesnego rodzicielstwa Goodrich nie ma pojęcia, co robić. W desperacji zwraca się o pomoc do Grace (Kunis), córki z pierwszego małżeństwa, która sama spodziewa się właśnie dziecka. Dzięki temu będzie miał okazję zmienić się w ojca, którego Grace nigdy nie miała.

Za kamerą stanie Hallie Meyers-Shyer ("Wszyscy moi mężczyźni"), która również napisała scenariusz.

GettyImages-1441081841.jpg Getty Images © Momodu Mansaray


Mila Kunis - jej ostatnie roleMila Kunis od kilku lat nie grała głównych ról w kinie. Ostatnim ważnym tytułem był dramat "Cztery dobre dni", gdzie zagrała u boku Glenn Close.

Nie znaczy to wcale, że aktorka przestała w ogóle grać. Ciągle użycza głosu Meg Griffin i innym postaciom w serialu animowanym "Głowa rodziny". Gościnnie pojawiła się też w jednym z odcinków serialu komediowego "Różowe lata 90.". Zagrała również główną rolę w filmie dla platformy Netflix "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie".

Zwiastun filmu "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones