Zagrał Aquamana. Do dziś wstydzi się kostiumu kąpielowego. Alan Ritchson wspomina serial "Smallville"

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Alan+Ritchson+wspomina+%22Smallville%22.+Wstydzi+si%C4%99+kostiumu+Aquamana-154197
Zagrał Aquamana. Do dziś wstydzi się kostiumu kąpielowego. Alan Ritchson wspomina serial "Smallville"
źródło: Materiały prasowe
Kto z miłośników i miłośniczek serialu "Reacher" pamięta, że Alan Ritchson wcielił się wcześniej w postać... Aquamana? Aktor wyprzedził w temacie Jasona Momoę, ale nie wspomina dobrze tego występu. Wszystko przez kostium kąpielowy.

Alan Ritchson był Aquamanem przed Momoą
Alan Ritchson wystąpił jako Arthur Curry/Aquaman w serialu "Tajemnice Smallville". Produkcję emitowano w latach 2001-2011, a aktor wcielał się w postać w latach 2005-2010, spędził więc w pomarańczowym kostiumie sporo czasu.

Pierwsze o czym myślę, to jak szybko i daleko uciekam od cywilizacji, kiedy widzę siebie w tym pomarańczowym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym z zamkiem pośrodku, przyznał Ritchson. Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć, że ktoś uznał za dobry pomysł, żeby mnie w to ubrać i zrobić mi zdjęcie w tej grupie.


Kiedy dopiero zaczynasz, nie czujesz, że masz prawo głosu albo pozwolenie, by coś powiedzieć, dodał aktor. Dlatego nigdy niczego nie kwestionowałem - i dziś tego żałuję. Ten kostium był przerażający.
 
Aquaman to nie jedyny superbohater, w jakiego przyszło wcielać się Ritchsonowi. Aktor zagrał również Hawka w serialu "Titans".
 

"Reacher" - zwiastun drugiego sezonu
Alan Ritchson – nie tylko "Reacher"Pochodzący z USA aktor pojawiał się na wielkich ekranach jeszcze przed popularnym serialem na podstawie powieści Lee Childa. Mogliśmy zobaczyć go w filmach "Ale czad", "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Polowanie na drużbów" i "Niewidzialna". Zagrał też Raphaela, jednego z głównych bohaterów serii "Wojownicze żółwie ninja".

Ritchson pojawiał się też na małym ekranie.Wystąpił w serialach "Blue Mountain State", "Czarne lustro", "Titans" oraz gościnnie m.in. w "90210", "Hawaii 5.0", "Jess i chłopaki", "Brooklyn 9-9" i "Supergirl".

Pojawił się również w widowisku "Szybcy i wściekli 10".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones