Anne Heche w szpitalu po wypadku samochodowym

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Anne+Heche+w+szpitalu+po+wypadku+samochodowym-147320
Anne Heche w szpitalu po wypadku samochodowym
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Anne Heche trafiła do szpitala po tym, jak wjechała samochodem w dom, wzniecając pożar w Los Angeles. Znana m.in. z filmów "Donnie Brasco","Sześć dni, siedem nocy" czy "Fakty i akty" oraz serialu "Uwaga, faceci!" aktorka znalazła się w stanie krytycznym.

Anne Heche wjechała samochodem w domWydział straży pożarnej Los Angeles potwierdził oficjalnie, że samochód, którym jechała samotna kobieta wjechał w piętrowy dom w dzielnicy Mar Vista, doprowadzając do poważnych zniszczeń i wzniecając pożar. Kobieta została wyciągnięta z pojazdu i przewieziona do lokalnego szpitala w stanie krytycznym. Strażacy ugasili ogień w ciągu godziny. Według policji z Los Angeles samochód zjechał z drogi i z dużą prędkością uderzył w budynek, a także pasażerka doznała poparzeń.

Stacja CNN potwierdziła, że za kierownicą auta siedziała Anne Heche. Na chwilę obecną przedstawiciele aktorki nie skomentowali wydarzenia.

Anne Heche w filmie "Sześć dni, siedem nocy"

Anne Heche - skąd ją znamy?Anne Heche to amerykańska aktorka, w 1991 wyróżniona nagrodą Emmy za występ w soap operze "Inny świat". W jej filmografii znajdują się m.in. "Wulkan" (1997), "Fakty i akty" (1997), "Donnie Brasco" (1997), "Sześć dni, siedem nocy" (1998), "Psychol" (1998) i "Trzeci cud" (1999). Grała m.in. w serialach "Uwaga, faceci!" (2006), "Wyposażony" (2011), "Dig" (2015) i "The Brave" (2017). W 2004 zdobyła nominację do nagrody Emmy w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym" za "Wybór Gracie" (2004).

Zwiastun filmu "Godzina prawdy" z Anne HechePobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones