Anne Heche prawdopodobnie nie przeżyje. Ma poważnie uszkodzony mózg

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Anne+Heche+prawdopodobnie+nie+prze%C5%BCyje.+Ma+powa%C5%BCnie+uszkodzony+m%C3%B3zg-147375
Anne Heche prawdopodobnie nie przeżyje. Ma poważnie uszkodzony mózg
źródło: Getty Images
autor: Bruce Glikas
Bliscy aktorki Anne Heche nie mieli w czwartek dobrych wiadomości dla fanów. W specjalnym komunikacie poinformowali, że nie ma ona w zasadzie szans na przeżycie. Spowodowane jest to poważnymi obrażeniami mózgu związanymi z jego niedotlenieniem.

Heche pozostaje w śpiączce w stanie krytycznym. Jest sztucznie podtrzymywana przy życiu, ponieważ jest dawcą organów. Lekarze oceniają, czy któreś z nich będą mogły być wykorzystane, by uratować komuś innemu życie.

Anne Heche miała poważny wypadek samochodowy. Co się stało?Aktorka Anne Heche trafiła do szpitala w piątek. Poruszając się szybko swoim samochodem zjechała z ulicy i uderzyła w stojący obok budynek. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód stanął w płomieniach, podobnie jak i sam budynek.

Według świadków nie był to pierwszy problem Heche tego dnia. Wcześniej miała uderzyć w mur na parkingu kompleksu apartamentowców w regionie Mar Vista. Aktorka oddaliła się z tego miejsca zdarzenia.

Po przewiezieniu aktorki do szpitala zrobiono jej badanie krwi. W ogłoszonym w środę raporcie podano, że znaleziono w jej organizmie ślady narkotyków.

Anne Heche w filmie "Sześć dni, siedem nocy"

Anne Heche - skąd ją znamy?Anne Heche to amerykańska aktorka, w 1991 wyróżniona nagrodą Emmy za występ w soap operze "Inny świat". W jej filmografii znajdują się m.in. "Wulkan" (1997), "Fakty i akty" (1997), "Donnie Brasco" (1997), "Sześć dni, siedem nocy" (1998), "Psychol" (1998) i "Trzeci cud" (1999). Grała m.in. w serialach "Uwaga, faceci!" (2006), "Wyposażony" (2011), "Dig" (2015) i "The Brave" (2017). W 2004 zdobyła nominację do nagrody Emmy w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym" za "Wybór Gracie" (2004).

Zwiastun filmu "Godzina prawdy" z Anne HechePobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones