Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Autor+Terminatora+ma+pomys%C5%82+na+5+i+6+film+z+Arnoldem-58184

Autor Terminatora ma pomysł na 5 i 6 film z Arnoldem!

Teraz, kiedy prawa do "Terminatora" zostały już sprzedane, można spokojnie zacząć spekulować na temat tego, jak te prawa wykorzystać. Jest niemal pewne, że piąty film kinowy powstanie. Kwestią otwartą jest, o czym będzie on opowiadał.

Terminator3-09.jpg
I tu pojawia się William Wisher, współautor "Terminatora" i "Terminatora 2: Dnia sądu". Otóż opracował on fabułę dylogii, która kontynuowałaby opowieść z wykorzystaniem wątków ze wszystkich czterech dotychczasowych filmów kinowych. Wisher ma już 24-stronicowy konspekt scenariusza "Terminatora 5" i 4-stronicowy zarys "Terminatora 6".

Akcja filmów rozgrywałaby się przede wszystkim w scenerii postapokaliptycznej. Wisher chce jednak powrócić do tematu podróży w czasie, który był kluczowy w pierwszych dwóch filmach. W jego planach Sara Connor i Kyle Reese  będą mieli okazję spotkać się raz jeszcze. Na bohaterów czeka kilku bardzo niebezpiecznych przeciwników. Co jednak najważniejsze, Wisher zaplanował rolę dla Arnolda Schwarzeneggera. Ma ona być równie zaskakująca jak przemiana jego bohatera z czarnego charakteru z jedynki w dobrego bohatera dwójki.

Oczywiście na chwilę obecną są to tylko i wyłącznie pomysły Wishera, które nie zostały zakupione przez właściciela praw do "Terminatora" – fundusz Pacificor.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię