Sylvester Stallone wraca do jednego z największych swoich hitów!

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+nowe+%22Na+kraw%C4%99dzi%22+Sylvester+Stallone+w+obsadzie-150573
Sylvester Stallone wraca do jednego z największych swoich hitów!
Sylvester Stallone najwyraźniej nie zamierza wybierać się na emeryturę. Ostatnio słyszeliśmy o kilku nowych projektach z jego udziałem, a dziś Variety dodało do tego jeszcze jeden - "Cliffhanger".

Sylvester Stallone znów będzie "Na krawędzi"

"Cliffhanger" pomyślany jest jako reboot/sequel filmu "Na krawędzi". Sylvester Stallone ponownie wcieli się w postać Gabe'a Walker.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiemy jednak, że Stallone nie będzie główną postacią. Projekt raczej opierać się będzie na grupie bohaterów, z których jednym będzie właśnie gwiazda oryginału.

Za scenariusz nowego "Cliffhangera" odpowiada Mark Bianculli ("Dobry sąsiad"). Za kamerą stanie specjalista od kina akcji Ric Roman Waugh ("Świat w ogniu", "Greenland").


"Na krawędzi" - wielki hit Stallone'aOryginalne "Na krawędzi" wciąż pozostaje jednym z największych kasowych hitów w filmografii Sylvestra Stallone'a. W 1993 roku na całym świecie zarobił 255 milionów dolarów. Film nie mógł się pojawić w lepszym momencie. Kariera Stallone'a zaczęła się bowiem chwiać w posadach po dwóch klapach finansowych z rzędu ("Oskar", "Stój, bo mamuśka strzela").

Bohaterem oryginału był ratownik górski Gabe. Nie może dojść do siebie po tragicznym wypadku, w którym zginęła dziewczyna jego przyjaciela. Gabe czuje się odpowiedzialny za jej śmierć. Tymczasem z gór nadchodzi wołanie o pomoc. Pasażerowie rozbitego samolotu znaleźli się w potrzasku. Gabe wyrusza na ratunek. Nie wie, że "ofiary" to grupa bezwzględnych bandytów, którzy poszukują w górach zaginionej walizki z wielomilionowym łupem.

Zwiastun filmu "Na krawędzi"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones