Ben Stiller będzie trojaczkami

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ben+Stiller+gwiazd%C4%85+serialu+inspirowanego+nagradzanym+dokumentem+%22Bliscy+nieznajomi%22-149468
Ben Stiller będzie trojaczkami
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Ben Stiller po raz pierwszy w swojej karierze będzie grał główną rolę w serialu. Aktor, który pojawiał się dotąd w epizodach (np. jako Tony Wonder w serialu "Bogaci bankruci"), teraz wcieli się w trójkę tytułowych bohaterów "Three Identical Strangers".

Ben Stiller i prawdziwa historia trzech identycznych braciAkcja serialu rozgrywać się będzie w Nowym Jorku na przestrzeni kilku dekad. Będzie to historia Bobby'ego Shafrana, Davida Kellmana i Eddy'ego Gallanda. Trójka obcych sobie osób odkrywa, że w rzeczywistości są trojaczkami, które rozdzielono tuż po urodzeniu. Spotkali się dopiero w wieku 19 lat. Ich historię poznał świat dając im rozgłos. Jednak spotkanie zapoczątkowało też serię niezwykłych i niepokojących wydarzeń.

Ben Stiller zagra trójkę głównych bohaterów. Będzie też jednym z producentów show, który powstaje w Sony TV. Studio zamierza zaproponować serial limitowany stacjom telewizyjnym i platformom licząc na atrakcyjne oferty.


Fabuła serialu bazuje na prawdziwej historii opisanej w dokumencie "Bliscy nieznajomi". Film Tima Wardle'a opowiada o spotkaniu trzech identycznych 19-latków - dorastających z dala od siebie braci - do którego doszło w latach 80. Historia ta natychmiast stała się sensacją medialną - trojaczki pojawiały się w prasie i telewizji, wystąpiły nawet w kultowym "Rozpaczliwie poszukując Susan" i założyły nowojorską knajpę Triplets. Ale film "Bliscy nieznajomi" odkrywa także mroczniejszą stronę tej historii, przeobrażając się w śledztwo mające wyjaśnić, kto stał za rozdzieleniem rodzeństwa i jaki miał w tym cel. Stawia przy tym odwieczne pytanie psychologii: czy na to, jacy jesteśmy, większy wpływ mają geny, czy wychowanie?

"Bliscy nieznajomi" zdobyli nagrodę Gildii Reżyserów i nominację do BAFTA.

Zwiastun filmu "Bliscy nieznajomi"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones