Spin-off spin-offu? Bohaterowie "Młodego Sheldona" dostaną własny serial

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bohaterowie+%22M%C5%82odego+Sheldona%22+dostan%C4%85+w%C5%82asny+spin-off-153626
Spin-off spin-offu? Bohaterowie "Młodego Sheldona" dostaną własny serial
źródło: Materiały prasowe
Uniwersum serialu "Teoria wielkiego podrywu" się powiększa. Kiedy stacja CBS ujawniła, że "Młody Sheldon" zakończy się na siódmym sezonie, równolegle pojawiła się informacja, że w przygotowaniu jest kolejny spin-off. Wiemy już, o jaki serial chodzi.

O kim opowie spin-off "Młodego Sheldona"?
Producenci Chuck Lorre, Steve Holland i Steve Molaro przygotowują projekt spin-offu "Młodego Sheldona". Na razie nie podpisano jeszcze żadnych umów, a stacja CBS oraz studio Warner Bros. Television nie skomentowały tej wiadomości. Serial jest jednak podobno bliski otrzymania zgody na realizację, czyli tzw. "zielonego światła".

Bohaterami spin-offu "Młodego Sheldona" mają być George "Georgie" Cooper Jr. (starszy brat Sheldona) i jego narzeczona, Mandy McAllister. W postacie wcielają się Montana Jordan i Emily Osment.

Serial jest przygotowywany z myślą o premierze w okresie 2024-2025. Pierwszy sezon ma mieć 13 odcinków. 

Projekt ma powstać w formacie tzw. "single-camera" - podobnie jak "Teoria wielkiego podrywu". "Młody Sheldon" był z kolei serialem formatu "multicamera". Różnica polega nie tyle na ilości kamer na planie, co na rozmachu realizacyjnym. Seriale "single-camera" są z reguły droższe i realizacyjnie przypominają filmy, korzystają bowiem z bardziej rozwiniętego języka narracji. Z kolei "Multicamera" oznacza zazwyczaj seriale kręcone na żywo z publicznością. 

"Młody Sheldon" - zwiastun
O czym opowiada "Młody Sheldon"?"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe - w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania.

W obsadzie znaleźli się również m.in. Zoe Perry, Lance Barber, Annie Potts, Montana Jordan i Raegan Revord.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones